Descoperă categoriile noastre
Monitor IPS LED HP 23.8" E24MV, FHD 1920 x 1080, VGA, HDMI, DisplayPort, Boxe, Camera Web, Microfon, Pivot, Argintiu cu negru
169L0AA
1.346,01 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Monitor IPS LED HP 23.8" E24MV, FHD 1920 x 1080, VGA, HDMI, DisplayPort, Boxe, Camera Web, Microfon, Pivot, Argintiu cu negru
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 60,5 cm (23.8") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip panou | IPS |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 cd/m² |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+), 1440 x 900, 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Raport contrast (dinamic) | 5000000:1 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Nivel pixel | 0,274 x 0,274 milimetri |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 - 80 kHz |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 50 - 60 Hz |
| Diagonală ecran (metric) | 60,45 cm |
| Duritate suprafață | 3H |
| Model culori RGB | NTSC |
| Gamă de culori | 72% |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Segment HP | Companii |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 2 W |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru, Argint |
| Stand detașabil | Da |
| Ţara de origine | China |
| Certificare | Australian-New Zealand MEPS; BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; cTUVus; EAC; ENERGY STAR®; FCC; GS Mark; ISO 9241-307; KC/KCC; NOM; PSB; SEPA; TCO Certified; TCO Certified Edge; TUV/GS; VCCI; Vietnam MEPS; WEEE; Low blue light; WW application; UAE; Ukraine certificates |
| Hub USB încorporat | Da |
| HDMI | Da |
| Ieșire căști | Nu |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| Număr porturi VGA (D-Sub) | 1 |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Număr de DisplayPort | 1 |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieşire audio | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 milimetri |
| Interval de reglare a înălţimii | 15 cm |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 - 90° |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 - 45° |
| Unghi de înclinare | -5 - 23° |
| Ajustare înclinare | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum de energie (tipic) | 28 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Consum de energie (max) | 50 W |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 - 35 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 - 80% |
| Altitudinea de operare | 0 - 5 m |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 - 12,192 m |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, HDMI, USB Tip-A la USB Tip-B |
| Lăţime (cu stand) | 539,4 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 216 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 530,7 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 6,5 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 53,9 cm |
| Adâncime (fără stand) | 4,7 cm |
| Înălțime (fără stand) | 35,6 cm |
| Lăţime de ambalaj | 596 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 411 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 225 milimetri |
| Greutatea pachetului | 10,4 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
- Garantie
- 12
- Camera
- Yes
- Diagonala
- 24 inch
- Unit Net Weight
- 6.5 kg
- Colour
- Black / Silver
- Unit Brutto Volume
- 0.05353 cubm
- Input/Output connectors
- 15pin D-sub
DisplayPort
HDMI
USB 3.1 - thumbnailImagePath
- https -//static.elkogroup.com/ProductImagesThumbs/e41ef77c-cc87-4cfe-a7da-65b20894d288.Jpeg
- Category Code
- LC3
- Included Accessories
- DisplayPortT cable; HDMI cable; USB Type-A to B cable; Doc-kit; AC power cord
- Power consumption
- 16 Watts
- Unit Dimensions
- Depth
Height
Width - Screen size
- 23.8"
- Screen form factor
- 16 -9
- Contrast
- 1000 -1
- Pixel size
- 0.27 mm
- Native resolution
- 1920x1080
- Stand
- Height adjustable
Tilt - Display surface
- Matte
- VESA mounting interface
- 100 mm x 100 mm
- Model name
- E24MV G4
- Brightness
- 250
- Panel type
- IPS
- Refresh rate
- 60 Hz
- Energy efficiency class
- E
- Speakers
- Yes
- Response time
- 5 ms
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





