Descoperă categoriile noastre
Espressor automat Philips Seria 4300 EP4349/70, sistem de lapte LatteGo, 8 bauturi
EP4349/70
5.080,43 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Espressor automat Philips Seria 4300 EP4349/70, sistem de lapte LatteGo, 8 bauturi
|
Fiecare moment merita savurat cu tipul specific de cafea. De la puternicul espresso la savurosul cappuccino, espressorul tau automat ofera preparatul perfect, fara batai de cap si fara intarziere.
|
|
Completeaza-ti cafeaua cu un strat de spuma de lapte fina si cremoasa. LatteGo amesteca laptele cu aer la viteza mare in camera de spumare rotunda, apoi adauga in ceasca un strat cremos de spuma de lapte, fara stropi si exact la temperatura potrivita. |
|
Prepara-ti o cafea in stil propriu cu setarile usor de ajustat ale sistemul de personalizare pentru intensitatea si concentratia cafelei si a laptelui. |
|
Sistemul de extragere a aromei realizeaza inteligent echilibrul optim intre temperatura de preparare si aroma extrasa prin mentinerea temperaturii apei intre 90 si 98 °C, in timp ce regleaza debitul de apa, astfel incat sa poti savura cafele delicioase. |
|
Rasnitele ceramice durabile pot fi reglate in 12 trepte pentru a transforma boabele de cafea in orice doresti, de la pudra ultrafina la macinare grunjoasa.
|
|
Rasnitele noastre sunt 100% ceramice: extrem de dure si de precise, astfel incat sa poti savura cafea aromata proaspata pentru cel putin 20.000 de cesti. |
|
Pentru confortul tau, poti spala sistemul de lapte LatteGo, tava de scurgere si recipientul pentru cafea macinata in masina de spalat vase. Aceasta va economisi timp si va asigura o curatare igienica.
|
|
Schimband filtrul dupa ce aparatul iti solicita acest lucru, nu va trebui sa detartrezi aparatul timp de pana la 5000 de cesti*, beneficiind de apa curata si purificata.
|
|
Unitatea de preparare este inima oricarui espressor complet automat si trebuie curatata periodic. Unitatea de preparare detasabila permite curatarea temeinica prin simpla clatire la robinet. |
|
Pentru confortul tau, poti spala sistemul de lapte, tava de scurgere si recipientul pentru cafea macinata in masina de spalat vase. Aceasta va economisi timp si va asigura o curatare igienica. |
Caracteristici:
| Performanță | |
| Amplasare aparat | Încorporat |
| Capacitate rezervor de apă | 1,8 L |
| Max presiunii de operare | 15 bar |
| Număr setări râșniță | 12 |
| Capacitatea de boabe de cafea | 275 g |
| Număr setări tărie cafea | 5 |
| Capacitate recipient lapte | 0,26 L |
| Interval reglabil înălțime canal scurgere cafea | 85 - 145 milimetri |
| Numărul de setări de temperatură | 3 |
| Funcţia Calc-Clean | Da |
| Control aromă pre prăjire | Da |
| Ţara de origine | România |
| Ergonomice | |
| Tip de afișaj | TFT |
| Capacitate recipient pentru capsule utilizate | 12 buc. |
| Unitate detașabilă de fierbere / infuzare | Da |
| Lungime cablu | 100 m |
| Managementul energiei | |
| Tensiune AC intrare | 230 V |
| Frecvență de intrare AC | 50 Hz |
| Consum de energie (max) | 1500 W |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 246 milimetri |
| Adâncime | 372 milimetri |
| Înălţime | 433 milimetri |
| Greutate | 8 kilograme |
- Garantie
- 24
- Amplasare aparat
- Încorporat
- Capacitate rezervor de apă
- 1,8 L
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi