Descoperă categoriile noastre
Aspirator fara sac ROWENTA Compact Power XXL RO4886EA, 2.5l, 550W, Gri
RO4886EA
984,73 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Aspirator fara sac ROWENTA Compact Power XXL RO4886EA, 2.5l, 550W, Gri
|
Eficienta ridicata cu un consum redus de energie
Pentru toate produsele noastre ce beneficiaza de Tehnologia Effiwatts, inginerii Rowenta sunt bucurosi sa garanteze performanta unui aspirator de 2100 Watts cu un consum de 3.8 ori mai mic. *performante echivalente cu ale unui produs cu putere de 2100 W, test intern de aspirare conform standardului EN60312 |
|
Capacitate XXL Aspiratorul dispune de un recipient pentru colectarea prafului de 2.5 L pentru ca tu sa poti aspira intreaga locuinta fara oprire, indiferent de suprafata acesteia. |
|
Design compact Bucura-te de performante de aspirare exceptionale intr-un design compact. Dimensiunile reduse iti vor permite sa depozitezi cu usurinta aspiratorul pana si in cele mai mici spatii. |
|
Recipient usor de curatat Aspiratorul dispune de un sistem intuitiv de golire a prafului pentru confort sporit. |
|
Performante de curatare extreme Tehnologia de top a motorului EffiTech asigura o aspirare excelenta a prafului cu un consum redus de energie pentru performante exceptionale in fiecare zi. |
|
Tehnologie Ciclonica avansata Aceasta ofera un nivel superior de filtrare a aerului de praf pentru performante de lunga durata. |
|
Cap de aspirare pentru suprafete multiple Acesta este ideal pentru a aspira rapid si eficient orice tip de suprafata, de la parchet la covoare, oferind rezultate pefecte de fiecare data. |
|
Model Home & Car Setul de accesorii dedicate face ca aspiratorul sa fie alegerea perfecta pentru o curatare eficienta atat a locuintei, cat si a masinii. |
|
Cablu de alimentare de mari dimensiuni Aspiratorul dispune de un cablu de alimentare cu o lungime de 6.2 m pentru libertate de miscare sporita si o suprafata mare de acoperire. |
Caracteristici:
| Managementul energiei | |
| Putere maxima de intrare | 550 W |
| Sursă de alimentare | AC |
| Design | |
| Tipul | Vacuum tambur |
| Tipul de curăţare | Usca |
| Tip recipient pentru praf | Fără sac |
| Capacitate praf | 2,5 L |
| Culoarea produsului | Gri |
| Tipul de Tub | Telescopic |
| Cantitate părți tub | 2 |
| Material țeavă | Metal |
| Furtun flexibil | Da |
| Număr de roți | 3 roată(roți) |
| Număr roți cu rotire 360° | 1 roată(roți) |
| Performanță | |
| Filtrare cu aer aspirator | Spumă |
| Metodă de separare praf | Ciclonică |
| Utilizarea corectă | Acasă |
| Suprafețe de curățat | Podele goale, Covor, Pardoseală tare, Trepte scară, Tile, Tapițerie |
| Curățare deasupra podelei | Da |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Nivel zgomot (mod economic) | 69 dB |
| Suflător praf | Da |
| Senzor de praf | Da |
| Ergonomice | |
| Carrying handle | Da |
| Tip mâner | Mâner standard |
| Mâner moale | Nu |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Sistem de condus facil | Da |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Perie pentru pulbere | Da |
| Accesoriu pentru spaţii înguste | Da |
| Numar de duzele | 5 |
| Cap de aspirare Tapiţerie inclus | Da |
| Duză plată inclusă | Da |
| Manual | Da |
- Nivel zgomot
- 75 dB
- Garantie
- 24
- Tipul
- Vacuum tambur
- Culoarea produsului
- Gri
- Putere maxima de intrare
- 550 W
- Tipul de curăţare
- Usca
- Tip recipient pentru praf
- Fără sac
- Capacitate praf
- 2,5 L
- Filtrare cu aer aspirator
- Spumă
- Metodă de separare praf
- Ciclonică
- Utilizarea corectă
- Acasă
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





