Descoperă categoriile noastre
Aspirator fara sac Philips PowerPro Expert FC9729/09, 650 W, Rosu
FC9729/09
1.027,43 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Aspirator fara sac Philips PowerPro Expert FC9729/09, 650 W, Rosu
|
Conceput pentru aspirare superioara a prafului* Asigura colectarea prafului fin datorita tehnologiei Allergy Lock
|
|
|
- Tehnologia PowerCyclone 8 separa praful de aer Tehnologia exclusiva PowerCyclone 8 accelereaza rapid aerul in compartimentul ciclonic pentru a separa praful. Actiunea turbionara puternica creste la maximum fluxul de aer si performanta pentru rezultate remarcabile de curatare. |
|
| Performanta maxima pe suprafete dure |
|
|
- Capul de aspirare TriActive aplica 3 actiuni de curatare dintr-o singura miscare Capul de aspirare TriActive aplica 3 actiuni de curatare dintr-o singura miscare: 1) Deschide usor covorul cu talpa sa cu design special pentru a indeparta praful in profunzime 2) Aspira cu usurinta obiecte mari prin orificiul mare din fata 3) Aspira bine praful si mizeria de pe langa mobila si pereti cu cele doua perii laterale. |
|
|
- Filtru antialergic pentru filtrare de 99,95 % Sistemul nostru de filtrare pentru aer curat creeaza o etansare perfecta si capteaza 99,9 % din praful fin – inclusiv polen, par de animale si acarieni – pentru persoanele care sufera de alergii si oricine isi doreste un nivel mai ridicat de igiena. |
|
|
- Usor de golit cu o mana, pentru a controla praful Recipientul pentru praf poate fi detasat cu o singura mana si controleaza praful gratie formei sale unice si suprafetei netede. |
|
| - Accesorii integrate, mereu la indemana |
|
| - Perie moale integrata in maner pentru acces usor |
|
|
- Allergy Lock capteaza praful in interior Sistemul nostru Allergy Lock foloseste un senzor pentru a asigura etansarea perfecta a recipientului pentru praf inainte de utilizarea a |
|
Caracteristici:
| Managementul energiei | |
| Putere maxima de intrare | 900 W |
| Putere intrare (IEC) | 1800 W |
| Putere de aspirare | 420 AW |
| Consum anual de energie | 28 kWh |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Design | |
| Tipul | Vacuum cilindru |
| Tipul de curăţare | Usca |
| Tip recipient pentru praf | Fără sac |
| Capacitate praf | 2 L |
| Culoarea produsului | Roşu |
| Tipul de Tub | Telescopic |
| Cantitate părți tub | 2 |
| Material țeavă | Metal |
| Furtun flexibil | Da |
| Material furtun | Din material plastic |
| Material de role | Cauciuc |
| Performanță | |
| Filtrare cu aer aspirator | Filtru alergie |
| Metodă de separare praf | Ciclonică |
| Clasa HEPA | HEPA 13 |
| Filtru detașabil | Da |
| Filtru lavabil | Da |
| Utilizarea corectă | Acasă |
| Suprafețe de curățat | Covor, Pardoseală tare |
| Nivel zgomot | 76 dB |
| Flux de aer | 41 L/s |
| Raza de operare | 10 m |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 7 m |
| Stocare a cablului | Da |
| Derulare +automată cablu | Da |
| Compartiment depozitare | Da |
| Carrying handle | Da |
| Număr de mânere | 2 |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 292 milimetri |
| Adâncime | 505 milimetri |
| Înălţime | 292 milimetri |
| Greutate | 5,5 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Perii aspirator incluse | Mini perie, Perie pardoseală |
| Accesoriu pentru spaţii înguste | Da |
| Manual de utilizare hârtie reciclată | Da |
| Alte caracteristici | |
| Putere maximă | 900 W |
- Nivel zgomot
- 76 dB
- Garantie
- 24
- Tipul
- Vacuum cilindru
- Consum anual de energie
- 28 kWh
- Culoarea produsului
- Roşu
- Putere maxima de intrare
- 900 W
- Tipul de curăţare
- Usca
- Tip recipient pentru praf
- Fără sac
- Capacitate praf
- 2 L
- Filtrare cu aer aspirator
- Filtru alergie
- Metodă de separare praf
- Ciclonică
- Utilizarea corectă
- Acasă
- Suprafețe de curățat
- Covor, Pardoseală tare
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

