Descoperă categoriile noastre
Accesorii Tablete
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Cabluri Smartphone
Husa telefon Samsung Galaxy S22 Ultra Silicone Cover, Violet
EF-PS908TVEGWW
81,76 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Samsung EF-PS908T, Copertă, Samsung, Galaxy S22 Ultra, 17,3 cm (6.8"), Violet
Samsung EF-PS908T. Tip de carcasă: Copertă, Compatibilitate de marca: Samsung, Compatibilitate: Galaxy S22 Ultra, Mărime maximă ecran: 17,3 cm (6.8"), Culoarea produsului: Violet
| Caracteristici | |
| Mărime maximă ecran | 17,3 cm (6.8") |
| Tip de carcasă | Copertă |
| Material | Silicon |
| Culoarea produsului | Violet |
| Nume culoare | Fresh Levander |
| Compatibilitate de marca | Samsung |
| Compatibilitate | Galaxy S22 Ultra |
| Caracteristici protecție | Rezistență la zgârieturi |
| Ţara de origine | China |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 81,2 milimetri |
| Înălţime | 167,4 milimetri |
| Greutate | 31 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 196 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 89 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 15,7 milimetri |
| Greutatea pachetului | 63 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85177900 |
- Material
- Silicon
- Compatibilitate
- Galaxy S22 Ultra
- Garantie
- 12
- Compatibilitate de marca
- Samsung
- Mărime maximă ecran
- 17,3 cm (6.8")
- Tip de carcasă
- Copertă
- Culoarea produsului
- Violet
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi