Descoperă categoriile noastre
Acces Point-uri
Retelistica
Switch-uri
Cabinete Metalice
NAS
Cabluri & accesorii
Placi de retea
Routere Wireless
Patch cord
Pdu
Role UTP/FTP
Tester retea
Extender si repetor
Matrice
Cabluri de alimentare
Cabluri de Boxe
Adaptoare Convertoare si Mufe
Accesorii switch-uri
Unelte PC
Supraveghere - accesorii
Routere
Range Extender
Patch panel
Mesh
Accesorii rack-uri
Solutii MikroTik
Transmisie wireless IP
Adaptoare PowerLAN
ACCESS POINT D-LINK wireless 1900Mbps dual band, Nuclias Cloud-Managed AC1900 Wave 2, 2 x 10/100/1000 Mbps RJ45, IEEE802.3at PoE
DBA-2520P
315,79 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
D-Link DBA-2520P, 1900 Mbit/s, 600 Mbit/s, 1299 Mbit/s, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab,..., Multi User MIMO
D-Link DBA-2520P. Rată maximă transfer de date: 1900 Mbit/s, Rată maximă de transfer de date (2.4 GHz): 600 Mbit/s, Rată maximă de transfer de date (5 GHz): 1299 Mbit/s. Algoritmi de securitate: SSID, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3, WPA3-PSK. Tensiune de ieşire: 12 V, Curent de ieşire: 2,5 A, Consum de energie (tipic): 16,92 W. Plasament: Plafonul, Masă, De perete, Culoarea produsului: Alb, Tip slot cablu cu sistem de blocare: Kensington. Tipul antenei: Intern, Tip directivitate antenă: Omni-direcțional, Nivelul de câştig a antenei (max): 4 dBi
| Caracteristici | |
| 2.4 GHz | Da |
| 5 GHz | Da |
| Rată maximă transfer de date | 1900 Mbit/s |
| Rată maximă de transfer de date (2.4 GHz) | 600 Mbit/s |
| Rată maximă de transfer de date (5 GHz) | 1299 Mbit/s |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Reţea standard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| MIMO | Da |
| Tip MIMO | Multi User MIMO |
| Sprijin de control al debitului | Da |
| Putere transmisie | 25 dBmW |
| Securitate | |
| Algoritmi de securitate | SSID, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3, WPA3-PSK |
| Filtrarea adresei MAC | Da |
| Număr suport SSID | 16 |
| Protocoale | |
| Server DHCP | Da |
| Conexiune | |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Managementul energiei | |
| Power over Ethernet (PoE) Suport | Da |
| Tensiune de ieşire | 12 V |
| Curent de ieşire | 2,5 A |
| Consum de energie (tipic) | 16,92 W |
| Consum de energie (max) | 19,68 W |
| Design | |
| Plasament | Plafonul, Masă, De perete |
| Culoarea produsului | Alb |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Certificare | CE B, FCC B, UL, IC B |
| Antenă | |
| Tipul antenei | Intern |
| Tip directivitate antenă | Omni-direcțional |
| Număr de antene | 2 |
| Nivelul de câştig a antenei (max) | 4 dBi |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 224,5 milimetri |
| Adâncime | 223,8 milimetri |
| Înălţime | 50 milimetri |
| Greutate | 811 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Număr de produse incluse | 1 buc. |
| Conditii de mediu | |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 90% |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 65 °C |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 - 95% |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85176990 |
- Porturi Ethernet LAN (RJ-45)
- 2
- Tipul antenei
- Intern
- Rată maximă transfer de date
- 1900 Mbit/s
- Culoarea produsului
- Alb
- Power over Ethernet (PoE) Suport
- Da
- 5 GHz
- Da
- Plasament
- Plafonul, Masă, De perete
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



