Descoperă categoriile noastre
Acces Point-uri
Retelistica
Switch-uri
Cabinete Metalice
NAS
Cabluri & accesorii
Placi de retea
Routere Wireless
Patch cord
Pdu
Role UTP/FTP
Tester retea
Extender si repetor
Matrice
Cabluri de alimentare
Cabluri de Boxe
Adaptoare Convertoare si Mufe
Accesorii switch-uri
Unelte PC
Supraveghere - accesorii
Routere
Range Extender
Patch panel
Mesh
Accesorii rack-uri
Solutii MikroTik
Transmisie wireless IP
Adaptoare PowerLAN
ACCESS POINT D-LINK wireless 1200Mbps dual band, Nuclias Cloud-Managed AC1300 Wave 2, 1 port 10/100/1000 Mbps, IEEE802.3af PoE,
DBA-1210P
950,59 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
D-Link DBA-1210P, 1200 Mbit/s, 300 Mbit/s, 867 Mbit/s, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab,..., 30000 h
D-Link DBA-1210P. Rată maximă transfer de date: 1200 Mbit/s, Rată maximă de transfer de date (2.4 GHz): 300 Mbit/s, Rată maximă de transfer de date (5 GHz): 867 Mbit/s. Algoritmi de securitate: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK. Tensiune AC intrare: 100 - 240 V, Frecvență de intrare AC: 50 - 60 Hz, Tensiune de ieşire: 12 V. Culoarea produsului: Alb, Certificare: FCC Class B CE Class B UL IC Class B. Lățime: 170 milimetri, Adâncime: 170 milimetri, Înălţime: 28 milimetri
| Caracteristici | |
| 2.4 GHz | Da |
| 5 GHz | Da |
| Rată maximă transfer de date | 1200 Mbit/s |
| Rată maximă de transfer de date (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Rată maximă de transfer de date (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Reţea standard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| MIMO | Da |
| Sprijin de control al debitului | Da |
| Întretimp între eşecuri | 30000 h |
| Securitate | |
| Algoritmi de securitate | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| Conexiune | |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Managementul energiei | |
| Power over Ethernet (PoE) Suport | Da |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Tensiune de ieşire | 12 V |
| Curent de ieşire | 1 A |
| Design | |
| Culoarea produsului | Alb |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Certificare | FCC Class B CE Class B UL IC Class B |
| Intern | Nu |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 170 milimetri |
| Adâncime | 170 milimetri |
| Înălţime | 28 milimetri |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 205 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 274 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 65 milimetri |
| Greutatea pachetului | 526,5 g |
| Conditii de mediu | |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 90% |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 65 °C |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 - 95% |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85176990 |
- Porturi Ethernet LAN (RJ-45)
- 1
- Rată maximă transfer de date
- 1200 Mbit/s
- Culoarea produsului
- Alb
- Power over Ethernet (PoE) Suport
- Da
- 5 GHz
- Da
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi