Descoperă categoriile noastre
Videoproiector Wanbo Mozart 1, 1920x1080, 900 lumeni, contrast 3000:1, Android 9.0
Wanbo
WB-Mozart-1
2.320,60 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru


























Specificatii tehnice:
| Denumirea produsului | Mozart 1 |
| Dimensiune | 176x209x223mm |
| Culoare: | Alb |
| Greutate: | 3.5 kg |
| Tehnologie de afișare | LCD |
| Lentile | 5-buc de lentile optice de înaltă concentrație |
| Luminozitate | 900 ANSI |
| Rezoluție standard | 1920 x 1080 |
| Rezoluție compatibilă | 2K/ 4K |
| Raport de proiecție | 1.2:1 |
| Corecție trapezoidală | Full Auto-Keystone Correction |
| Focus | Auto |
| Evitare automată a obstacolelor | Da |
| Aliniere ecran | Auto-Image Fits Screen |
| Dimensiunea de proiecție | 16:9 / 4:3 |
| Intrare | HDMI 1.4 x1 , USB 2.0 x2 |
| Iesire | AUDIO 3.5mm x1 |
| Wi-Fi | Dual-Band Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | 5.0 |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Sistem | Android 9.0 |
| Speaker | 8Wx2 Unitate de bas externă cu levitație magnetică vibrațională a undelor sonore |
| Sunet | ≤ 35dB/m |
Luminozitate: 900
Luminozitate: 900
Luminozitate: 900
Luminozitate: 900
Luminozitate: 900
Luminozitate: 900
Luminozitate: 900
Luminozitate: 900
Luminozitate: 900
Luminozitate: 900
Contrast dinamic/nativ: 3000 : 1
Contrast dinamic/nativ: 3000 : 1
Contrast dinamic/nativ: 3000 : 1
Contrast dinamic/nativ: 3000 : 1
Contrast dinamic/nativ: 3000 : 1
Contrast dinamic/nativ: 3000 : 1
Contrast dinamic/nativ: 3000 : 1
Contrast dinamic/nativ: 3000 : 1
Contrast dinamic/nativ: 3000 : 1
Contrast dinamic/nativ: 3000 : 1
Rezolutie: (pixeli): 1920 x 1080 (FULL HD)
Rezolutie: (pixeli): 1920 x 1080 (FULL HD)
Rezolutie: (pixeli): 1920 x 1080 (FULL HD)
Rezolutie: (pixeli): 1920 x 1080 (FULL HD)
Rezolutie: (pixeli): 1920 x 1080 (FULL HD)
Rezolutie: (pixeli): 1920 x 1080 (FULL HD)
Rezolutie: (pixeli): 1920 x 1080 (FULL HD)
Rezolutie: (pixeli): 1920 x 1080 (FULL HD)
Rezolutie: (pixeli): 1920 x 1080 (FULL HD)
Rezolutie: (pixeli): 1920 x 1080 (FULL HD)
Format imagine: 4:3
Format imagine: 4:3
Format imagine: 4:3
Format imagine: 4:3
Format imagine: 4:3
Format imagine: 4:3
Format imagine: 4:3
Format imagine: 4:3
Format imagine: 4:3
Format imagine: 4:3
Format imagine: 16:9
Format imagine: 16:9
Format imagine: 16:9
Format imagine: 16:9
Format imagine: 16:9
Format imagine: 16:9
Format imagine: 16:9
Format imagine: 16:9
Format imagine: 16:9
Format imagine: 16:9
Functie speciala: HOME CINEMA
Functie speciala: HOME CINEMA
Functie speciala: HOME CINEMA
Functie speciala: HOME CINEMA
Functie speciala: HOME CINEMA
Functie speciala: HOME CINEMA
Functie speciala: HOME CINEMA
Functie speciala: HOME CINEMA
Functie speciala: HOME CINEMA
Functie speciala: HOME CINEMA
Functie speciala: INTERACTIV
Functie speciala: INTERACTIV
Functie speciala: INTERACTIV
Functie speciala: INTERACTIV
Functie speciala: INTERACTIV
Functie speciala: INTERACTIV
Functie speciala: INTERACTIV
Functie speciala: INTERACTIV
Functie speciala: INTERACTIV
Functie speciala: INTERACTIV
AUDIO: DA
AUDIO: DA
AUDIO: DA
AUDIO: DA
AUDIO: DA
AUDIO: DA
AUDIO: DA
AUDIO: DA
AUDIO: DA
AUDIO: DA
WiFi incorporat: DA
WiFi incorporat: DA
WiFi incorporat: DA
WiFi incorporat: DA
WiFi incorporat: DA
WiFi incorporat: DA
WiFi incorporat: DA
WiFi incorporat: DA
WiFi incorporat: DA
WiFi incorporat: DA
Sursa de lumina: LAMPA
Sursa de lumina: LAMPA
Sursa de lumina: LAMPA
Sursa de lumina: LAMPA
Sursa de lumina: LAMPA
Sursa de lumina: LAMPA
Sursa de lumina: LAMPA
Sursa de lumina: LAMPA
Sursa de lumina: LAMPA
Sursa de lumina: LAMPA
Fisa tehnica : Descarca
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




