Descoperă categoriile noastre
Ventilator ARCTIC PC, P12 PWM PST A-RGB (White) - 3 Pack,"ACFAN00258A"
ACFAN00258A
135,64 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ARCTIC P12 PWM PST A-RGB 0dB, Distracţie, 12 cm, 2000 RPM, 48,8 cfm, 82,91 m³/h, Alb
ARCTIC P12 PWM PST A-RGB 0dB. Tipul: Distracţie, Diametru ventilator: 12 cm, Viteză rotație (max): 2000 RPM, Flux maxim de aer: 48,8 cfm, Fluxul de aer: 82,91 m³/h, Tip bucșe: Rulment Dinamic Fluid (FDB). Voltaj: 12 V. Lățime: 120 milimetri, Adâncime: 120 milimetri, Înălţime: 25 milimetri. Culoarea produsului: Alb
| Performanță | |
| Amplasare potrivită | Carcasă calculator |
| Tipul | Distracţie |
| Diametru ventilator | 12 cm |
| Mufe procesor suportate | Nu este compatibil |
| Compatibilitate procesoare | Nu este compatibil |
| Viteză rotație (max) | 2000 RPM |
| Flux maxim de aer | 48,8 cfm |
| Fluxul de aer | 82,91 m³/h |
| Asistență modulația impulsurilor în lățime (PWM) | Da |
| Tip bucșe | Rulment Dinamic Fluid (FDB) |
| Cantitate per ambalaj | 3, 1 |
| Presiune statică ventilator | 1,85 mmH2O |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Design | |
| Culoarea produsului | Alb |
| Material | Din material plastic |
| LED iluminare | Da |
| Număr de LED-uri | 12 |
| Conector ventilator | 4-pin + 4-pin |
| Managementul energiei | |
| Voltaj | 12 V |
| Voltaj de pornire | 5 V |
| Curent ventilator | 0,11 A |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 120 milimetri |
| Adâncime | 120 milimetri |
| Înălţime | 25 milimetri |
| Greutate | 131 g |
| Lungime cablu | 0,48 m |
| Lăţime de ambalaj | 127 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 124 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 30 milimetri |
| Greutatea pachetului | 560 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Kit de montare | Da |
| Șuruburi incluse | Da |
| Alte caracteristici | |
| Ţara de origine | China |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
- Amplasare potrivită
- Carcasă calculator
- Tipul
- Distracţie
- Culoarea produsului
- Alb
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




