Descoperă categoriile noastre
VENTILATOR DeepCool PC FC120, 120x120x25 mm, 1800rpm, control PWM, LED, 1 ventilator, 4-pin PWM, negru, "R-FC120-BKAMN1-G-1"
R-FC120-BKAMN1-G-1
82,31 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
DeepCool FC120, Distracţie, 12 cm, 500 RPM, 1800 RPM, 28 dB, 61,91 cfm
DeepCool FC120. Tipul: Distracţie, Diametru ventilator: 12 cm, Viteză rotație (min): 500 RPM, Viteză rotație (max): 1800 RPM, Nivel de zgomot (viteză mare): 28 dB, Flux maxim de aer: 61,91 cfm, Presiune maximă de aer: 1,83 mmH2O. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Amplasare potrivită | Carcasă calculator |
| Tipul | Distracţie |
| Diametru ventilator | 12 cm |
| Viteză rotație (min) | 500 RPM |
| Viteză rotație (max) | 1800 RPM |
| Nivel de zgomot (viteză mare) | 28 dB |
| Flux maxim de aer | 61,91 cfm |
| Presiune maximă de aer | 1,83 mmH2O |
| Asistență modulația impulsurilor în lățime (PWM) | Da |
| Produse Îngrijire Tatuaj | Rulment hidro |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Numărul de ventilatoare | 1 ventilator(ventilatoare) |
| LED iluminare | Da |
| Tip conector LED | 3-pini |
| Conector ventilator | 4-pini |
| Managementul energiei | |
| Consum ventilator | 1,56 W |
| Consum putere LED (ventilator) | 1,05 W |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Dimensiuni ventilator (l x A x Î) | 120 x 120 x 25 milimetri |
| Greutate ventilator | 164 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Kit de montare | Da |
| Șuruburi incluse | Da |
| Număr de şuruburi | 4 |
- Amplasare potrivită
- Carcasă calculator
- Tipul
- Distracţie
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi









