Descoperă categoriile noastre
Tonere HP originale
Tonere laser originale
Tonere Canon originale
Tonere Epson originale
Tonere Kyocera originale
Tonere Lexmark originale
Tonere OKI originale
Tonere Panasonic originale
Tonere Pantum originale
Tonere Samsung originale
Tonere Xerox originale
Tonere Brother originale
Tonere Konica Minolta
Cartus toner HP 89A black CF289A
CF289A
899,30 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
HP Cartuş de toner LaserJet original 89A Negru, 5000 pagini, Negru, 1 buc.
HP Cartuş de toner LaserJet original 89A Negru. Randament pagină toner negru: 5000 pagini, Culori de imprimare: Negru, Cantitate per ambalaj: 1 buc.
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Compatibilitate | HP LaserJet E52645 / HP LaserJet Enterprise M507, M528 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr cartușe toner negru | 1 |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Standard |
| Randament pagină toner negru | 5000 pagini |
| Cod OEM | CF289A |
| Ţara de origine | Japonia |
| Segment HP | Companii |
| Conditii de mediu | |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 - 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 362 milimetri |
| Adâncime | 102 milimetri |
| Înălţime | 198 milimetri |
| Greutate | 770 g |
| Lăţime de ambalaj | 362 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 102 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 198 milimetri |
| Greutatea pachetului | 1,12 kilograme |
| Detalii tehnice | |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet (EU) | 21 buc. |
| Conţinut pachet | 1 Cartridge |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Lățime brută palet | 109,8 cm |
| Înălțime brută palet | 94,2 cm |
| Greutate brută palet | 171,7 g |
| Greutate palet (EU) | 138,1 g |
| Straturi per palet | 5 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 27 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 135 buc. |
| Produse per palet | 135 buc. |
| Produse per palet (EU) | 105 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1098 x 942 x 1134 milimetri |
| Palet dimensiuni (UE) | 1100 x 740 x 1139 milimetri |
- Culoare
- Black
- Culori de imprimare
- Negru
- Compatibilitate de marca
- HP
- Cantitate per ambalaj
- 1 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi