Descoperă categoriile noastre
Tastaturi
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Kit Wireless Logitech MK710 - Tastatura, USB, Layout US, Black + Mouse Optic, USB, Negru
920-002442
651,82 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Logitech MK710 Performance, Mărime completă (100%), Fără fir, RF fără fir, QWERTY, Negru, Mouse inclus
Logitech MK710 Performance. Factor formă tastatură: Mărime completă (100%). Stil tastatură: Drept. Tehnologia de conectare: Fără fir, Interfață dispozitiv: RF fără fir, Schemei de tastatură: QWERTY, Numărul de taste ale tastaturii: 110. Suport încheietură mână. Utilizare recomandată: Acasă. Culoarea produsului: Negru. Mouse inclus
| Tastatură | |
| Utilizare recomandată | Acasă |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Schemei de tastatură | QWERTY |
| Limbă tastatură | US Internațional |
| Aparat de | Nu |
| Factor formă tastatură | Mărime completă (100%) |
| Tastatură numerică | Da |
| Numărul de taste ale tastaturii | 110 |
| Durată de viață a tastelor din tastatură | 10 milioane de caractere |
| Cheile Windows | Da |
| Taste | Da |
| Număr scurtături de taste | 6 |
| Tehnologia de conectare | Fără fir |
| Hub USB | Nu |
| Scop | PC/server |
| Distanță semnal tastă | 3,4 milimetri |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Rezistent la lichide (vărsate) până la | 60 ml |
| Unghi ajustabil (max) | 8° |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Certificare | CE FCC CB |
| Design | |
| Retroiluminare | Nu |
| Stil tastatură | Drept |
| Tastatură mărime naturală | Da |
| Designul ergonomic | Nu |
| Suport încheietură mână | Da |
| Înălțime tastatură ajustabilă | Da |
| Culoarea produsului | Negru |
| Caracteristici protecție | Rezistent la lichide vărsate |
| Ecran încorporat | Da |
| Tip de afișaj | LCD |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Caracteristici | |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 10 m |
| Priza si Pornire | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Managementul energiei | |
| Tip de sursă de curent | Baterie |
| Tipul de baterii pentru tastatură | AA |
| Număr de baterii (tastatură) | 2 |
| Tehnologia bateriei | Alcalină |
| Performanţa bateriei | 2000 mAh |
| Auto Putere Off | Da |
| Durată de viață baterie | 36 luna(i) |
| Număr de baterii acceptate | 2 |
| Mouse | |
| Mouse inclus | Da |
| Factorul de formă | Mâna dreaptă |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Rezoluţia de circulaţie | 1000 DPI |
| Cantitatea Buttons | 5 |
| Derulare | Da |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Derulare hiper-rapidă | Da |
| Tipul de baterii pentru mouse | AA |
| Număr de baterii (mouse) | 2 |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Cerinţe minime ale sistemului | USB CD-ROM |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 - 60 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Dimensiuni Keyboard (WxDxH) | 460 x 242 x 31 milimetri |
| Greutatea tastaturii | 905 g |
| Mouse Dimensiuni (LxDxH) | 71 x 42 x 109 milimetri |
| Greutatea mouse-ul | 135 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716060 |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 4 buc. |
| Ambalaj GTIN (EAN/UPC) | 50992060211517 |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 317 milimetri |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 492 milimetri |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 268 milimetri |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 7,64 kilograme |
| Produse per palet | 112 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 28 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Sisteme de operare compatibile | Windows (XP, Vista, 7, 8, 10 and later) |
- Garantie
- 36 LUNI
- Tastatură numerică
- Da
- Interfață dispozitiv
- RF fără fir
- Utilizare recomandată
- Acasă
- Mouse inclus
- Da
- Tip de sursă de curent
- Baterie
- Aparat de
- Nu
- Schemei de tastatură
- QWERTY
- Limbă tastatură
- US Internațional
- Culoarea produsului
- Negru
- Factor formă tastatură
- Mărime completă (100%)
- Retroiluminare
- Nu
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi