Descoperă categoriile noastre
Tastaturi
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Essential Wireless Mouse & KB combo - RO "4X30M39486"
4X30M39486
295,71 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Lenovo 4X30M39486, Mărime completă (100%), RF fără fir, QWERTY, Negru, Mouse inclus
Lenovo 4X30M39486. Factor formă tastatură: Mărime completă (100%). Stil tastatură: Drept. Interfață dispozitiv: RF fără fir, Schemei de tastatură: QWERTY, Utilizare recomandată: Universală. Culoarea produsului: Negru. Mouse inclus
| Tastatură | |
| Utilizare recomandată | Universală |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Schemei de tastatură | QWERTY |
| Limbă tastatură | Română |
| Aparat de | Nu |
| Factor formă tastatură | Mărime completă (100%) |
| Tastatură numerică | Da |
| Tastatură stil insulă | Da |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Algoritmi de securitate | 128-bit AES |
| Design | |
| Retroiluminare | Nu |
| Stil tastatură | Drept |
| Suport încheietură mână | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Caracteristici protecție | Rezistent la lichide vărsate |
| Managementul energiei | |
| Tip de sursă de curent | Baterie |
| Tipul de baterii pentru tastatură | AA |
| Număr de baterii (tastatură) | 2 |
| Durată de viață baterie | 12 luna(i) |
| Consum de energie | 100 mA |
| Mouse | |
| Mouse inclus | Da |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Cu laser |
| Rezoluţia de circulaţie | 1200 DPI |
| Cantitatea Buttons | 5 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Derulare | Da |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Tipul de baterii pentru mouse | AA |
| Număr de baterii (mouse) | 1 |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 - 95% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Dimensiuni Keyboard (WxDxH) | 155,5 x 424 x 20,5 milimetri |
| Greutatea tastaturii | 582,15 g |
| Mouse Dimensiuni (LxDxH) | 61,08 x 106 x 33 milimetri |
| Greutatea mouse-ul | 60 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716060 |
- Garantie
- 12
- Tastatură numerică
- Da
- Interfață dispozitiv
- RF fără fir
- Utilizare recomandată
- Universală
- Mouse inclus
- Da
- Tip de sursă de curent
- Baterie
- Aparat de
- Nu
- Schemei de tastatură
- QWERTY
- Limbă tastatură
- Română
- Culoarea produsului
- Negru
- Factor formă tastatură
- Mărime completă (100%)
- Retroiluminare
- Nu
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

