Descoperă categoriile noastre
Tastaturi
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
HP 230 WL Mouse + Keyboard Combo (EN) "18H24AAABB" (include TV 0.8lei)
18H24AA#ABB
183,70 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Combinaţie de tastatură şi mouse wireless 230, Mărime completă (100%), RF fără fir, Switch membrană taste, QWERTY, Negru, Mouse inclus
HP Combinaţie de tastatură şi mouse wireless 230. Factor formă tastatură: Mărime completă (100%), Interfață dispozitiv: RF fără fir, Comutator tastatură: Switch membrană taste, Schemei de tastatură: QWERTY, Utilizare recomandată: Birou. Culoarea produsului: Negru. Mouse inclus
| Tastatură | |
| Utilizare recomandată | Birou |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Comutator tastatură | Switch membrană taste |
| Schemei de tastatură | QWERTY |
| Limbă tastatură | Englez |
| Aparat de | Nu |
| Factor formă tastatură | Mărime completă (100%) |
| Tastatură numerică | Da |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Design | |
| Retroiluminare | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Caracteristici | |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 10 m |
| Managementul energiei | |
| Tip de sursă de curent | Baterie |
| Durată de viață baterie | 16 luna(i) |
| Mouse | |
| Mouse inclus | Da |
| Rezoluţia de circulaţie | 1600 DPI |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Dimensiuni Keyboard (WxDxH) | 440 x 146,2 x 27,6 milimetri |
| Greutatea tastaturii | 500 g |
| Mouse Dimensiuni (LxDxH) | 63,3 x 115 x 36,2 milimetri |
| Greutatea mouse-ul | 60 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716060 |
- Garantie
- 24 LUNI
- Tastatură numerică
- Da
- Interfață dispozitiv
- RF fără fir
- Utilizare recomandată
- Birou
- Mouse inclus
- Da
- Tip de sursă de curent
- Baterie
- Aparat de
- Nu
- Schemei de tastatură
- QWERTY
- Limbă tastatură
- Englez
- Culoarea produsului
- Negru
- Comutator tastatură
- Switch membrană taste
- Factor formă tastatură
- Mărime completă (100%)
- Retroiluminare
- Nu
- Număr de produse incluse
- 2 buc.
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



