Descoperă categoriile noastre
Tastaturi
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Keyboard +mouse wrl opt. cw100/eng bk 90xb0700-bkm020 asus
90XB0700-BKM020
145,92 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Kit wireless Tastatura si Mouse ASUS CW100, Negru
Performante superioare, autonomie de lunga durata
Setul de tastatura si mouse wireless ASU CW100 ofera confort de neegalat si performanta de incredere, conectandu-te la computer sau laptop prin intermediul unui singur nano-transmitator de 2.4 GHz, cu o raza de pana la 10 metri. Tehnologia incorporata de economisire a energiei ajuta la prelungirea autonomiei, intrand automat in modul inactiv atunci cand nu sunt utilizate.
Putere extinsa
Tastatura CW100 utilizeaza tehnologia de economisire a energiei pentru a oferi pana la 6 luni de utilizare, fara sa fie nevoie sa schimbi bateria. Mouse-ul CW100 merge chiar mai departe — o singura baterie AA poate rezista pana la un an.
Design usor si subtire
Tastatura CW100 beneficiaza de un design compact, care iti economiseste spatiul de pe birou. Are un profil de numai 2 cm grosime, fiind extrem de portabila pentru a fi luata de acasa la birou.
Inscriptionare cu laser
Capacele tastelor sunt de nivel gaming, fiind inscriptionate cu laser pentru a nu se sterge si pentru a oferi o rezistenta exceptionala.
Design silentios
Comutatoarele folosite pe mouse-ul CW100 sunt proiectate pentru longevitateg si ofera click-uri silentioase, astfel incat sa poti munci in medii linistite, fara sa ii deranjezi pe cei din jurul tau.
Control precis
Poti selecta intre trei niveluri de senzitivitate DPI doar apasand concomitent pe butonul din dreapta si pe rotita de scroll. Foloseste setarea normala pentru utilizarea de zi cu zi sau creste senzitivitatea pentru un control mai precis in jocuri.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip | Standard |
| Numar taste | 104 |
| Interfata mouse | Wireless 2.4 GHz |
| Interfata tastatura | Wireless |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Culoare | Negru |
| Incarcator | Mouse: AA*1 Tastatura: AAA*1 |
| Tehnologie | Wireless |
| Kit | Da |
| Interfata receiver | USB |
| Continut pachet | Manual de utilizare 1 x Tastatura 1 x Mouse 1 x Dongle Usb |
| Greutate (g) | Tastatura: 451g Mouse: 84g |
| Altele | Raza de acoperire wireles 10 metri in spatii deschise Mouse: 800dpi, 1000dpi, 1600dpi Senzor optic |
| Tastatura | Da |
| Dimensiune (mm) | 445 x 133 x 26.8 mm 60 x 112.5 x 36.7 mm |
- Greutate
- 0.5
- Garantie
- 12
24 LUNI
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


