Descoperă categoriile noastre
Switch-uri
Retelistica
Cabinete Metalice
NAS
Cabluri & accesorii
Acces Point-uri
Placi de retea
Routere Wireless
Patch cord
Pdu
Role UTP/FTP
Tester retea
Extender si repetor
Matrice
Cabluri de alimentare
Cabluri de Boxe
Adaptoare Convertoare si Mufe
Accesorii switch-uri
Unelte PC
Supraveghere - accesorii
Routere
Range Extender
Patch panel
Mesh
Accesorii rack-uri
Solutii MikroTik
Transmisie wireless IP
Adaptoare PowerLAN
Switch Huawei CloudEngine S5735-L24T4S-A1, 24 porturi
000000000098011306
1.258,13 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Huawei CloudEngine S5735-L24T4S-A1, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Raft pentru montat echipamente, 1U
Huawei CloudEngine S5735-L24T4S-A1. Strat Switch: L3. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Număr de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: 24, Port consolă: RJ-45. Mărimea tabelei de adresare: 32896 intrari, Capacitatea de comutare: 336 Gbit/s. Reţea standard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ah, IEEE.... Raft pentru montat echipamente, Factorul de formă: 1U
| Caracteristicile managementului | |
| Strat Switch | L3 |
| Acceptate Quality of Service (QoS) | Da |
| Gestionat prin (sistem) cloud | Da |
| Inspecție ARR | Da |
| Sistemul de jurnalul de evenimente | Da |
| Conexiune | |
| Număr de porturi Ethernet Basic switching RJ-45 | 24 |
| Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Cantitate fante module SFP | 4 |
| Port consolă | RJ-45 |
| Reţea | |
| Reţea standard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3az |
| Suport 10G | Nu |
| Rutarea IP | Da |
| Spanning protocol de copac | Da |
| Sprijin VLAN | Da |
| Caracteristici Virtual LAN | Multiple VXLAN (MUX VLAN), Voice VLAN |
| Numărul de VLANs | 4000 |
| Tip mapping VLAN | tip VLAN 1:1, Cartare N:1 VLAN |
| Transmisie de date | |
| Mărimea tabelei de adresare | 32896 intrari |
| Capacitatea de comutare | 336 Gbit/s |
| Rată de expediere (forwarding) | 42 Mpps |
| Rută statică | Da |
| Securitate | |
| Caracteristici DHCP | DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 relay, DHCPv6 server, DHCPv6 snooping |
| Listă de Control Acces (ACL) | Da |
| Spionaj IGMP | Da |
| Intrări adresă MAC | Intrări adrese MAC tip gaură neagră, Intrări adresă MAC dinamică, Intrări adrese MAC statice |
| Specificații (mod transmitere) multicast | |
| Suportul pentru multicast | Da |
| Caracteristici multicast | Multicast controlabil, Statistici trafic transmisie multiplă pe bază de interfață |
| Protocoale | |
| Routing de protocol | OSPFv2 |
| Caracteristici IPv4 & IPv6 | IPv6 Telnet, IPv6 ping, IPv6 tracert |
| Intrări IPv4 FIB | 4096 |
| Intrări IPv6 FIB | 1024 |
| Design | |
| Raft pentru montat echipamente | Da |
| Care pot fi stivuite | Da |
| Factorul de formă | 1U |
| Culoarea produsului | Gri |
| Numărul de ventilatoare | 1 ventilator(ventilatoare) |
| Performanță | |
| Memorie internă | 512 Mega bites |
| Memorie volatilă | 512 Mega bites |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Întretimp între eşecuri | 579562 h |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | AC |
| Sursă de curent inclusă | Da |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Consum de energie (tipic) | 32,7 W |
| Consum de energie (max) | 47,6 W |
| Curent pe cablu net (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) Suport | Nu |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | -5 - 50 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 - 70 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 - 95% |
| Altitudinea de operare | 0 - 1800 m |
| Disiparea căldurii | 162,42 BTU/h |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 442 milimetri |
| Adâncime | 220 milimetri |
| Înălţime | 43,6 milimetri |
| Greutate | 2,45 kilograme |
- Dimensiune
- A1
- Garantie
- 12
- Sursă de alimentare
- AC
- Număr de porturi Ethernet Basic switching RJ-45
- 24
- Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45
- Gigabit Ethernet (10/100/1000)
- Mărimea tabelei de adresare
- 32896 intrari
- Capacitatea de comutare
- 336 Gbit/s
- Raft pentru montat echipamente
- Da
- Power over Ethernet (PoE) Suport
- Nu
- Sursă de curent inclusă
- Da
- Suport 10G
- Nu
- Care pot fi stivuite
- Da
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi