Descoperă categoriile noastre
Routere
Retelistica
Switch-uri
Cabinete Metalice
NAS
Cabluri & accesorii
Acces Point-uri
Placi de retea
Routere Wireless
Patch cord
Pdu
Role UTP/FTP
Tester retea
Extender si repetor
Matrice
Cabluri de alimentare
Cabluri de Boxe
Adaptoare Convertoare si Mufe
Accesorii switch-uri
Unelte PC
Supraveghere - accesorii
Range Extender
Patch panel
Mesh
Accesorii rack-uri
Solutii MikroTik
Transmisie wireless IP
Adaptoare PowerLAN
ASUS RT-AX88U Pro AX6000 Dual Band WiFi 6 Router Dual 2.5G Port Quad-Core CPU AiProtection Pro WPA3 AiMesh support "90IG0820-MO3
90IG0820-MO3A00
1.470,02 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ASUS RT-AX88U, Wi-Fi 6 (802.11ax), Bandă dublă (2.4 GHz/ 5 GHz), Ethernet LAN, Negru, Router masă
ASUS RT-AX88U. Bandă Wi-Fi: Bandă dublă (2.4 GHz/ 5 GHz), Standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax), Rată transfer date WLAN (max): 4804 Mbit/s. Tip interfață Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Viteză transfer de date Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Algoritmi de securitate: WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3. Tipul de produs: Router masă, Culoarea produsului: Negru, Indicatori LED-uri: LAN, Curent, USB, WAN, WLAN, WPS. Tip antenă: Externă
| Conexiune WAN | |
| Ethernet WAN | Da |
| DSL WAN | Nu |
| Fantă card SIM | Nu |
| Compatibilitate modem 3G/4G | Nu |
| Caracteristici ale reţelei fără fir LAN | |
| Bandă Wi-Fi | Bandă dublă (2.4 GHz/ 5 GHz) |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Rată transfer date WLAN (max) | 4804 Mbit/s |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Reţea | |
| Ethernet LAN | Da |
| Tip interfață Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tehnologia cablării | 10/100/1000Base-T(X) |
| Reţea standard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Suport VPN | VPN Client L2PT, VPN Client PPTP, VPN Server IPSec, VPN Server PPTP |
| Conexiune | |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 8 |
| Port USB | Da |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| Caracteristicile managementului | |
| Acceptate Quality of Service (QoS) | Da |
| Butonul Reset | Da |
| Buton de apăsat WPS | Da |
| Securitate | |
| Algoritmi de securitate | WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| Control parental | Da |
| Filtrarea adresei MAC | Da |
| Protocoale | |
| Server DHCP | Da |
| Design | |
| Tipul de produs | Router masă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Indicatori LED-uri | LAN, Curent, USB, WAN, WLAN, WPS |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Antenă | |
| Tip antenă | Externă |
| Număr de antene | 4 |
| Caracteristici | |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecvență procesor | 1800 MHz |
| Numărul de nuclee de procesor | 4 |
| Managementul energiei | |
| Tip de sursă de curent | AC |
| Tensiune AC intrare | 110 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Tensiune de ieşire | 19 V |
| Curent de ieşire | 2,37 A |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 1,01 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 385 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 250 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 126 milimetri |
| Greutatea pachetului | 2,65 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
- Dimensiune
- A3
- Garantie
- 12 luni
- Port USB
- Da
- Ethernet LAN
- Da
- Standard Wi-Fi
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Porturi Ethernet LAN (RJ-45)
- 8
- Tipul de produs
- Router masă
- Tip de sursă de curent
- AC
- Ethernet WAN
- Da
- Bandă Wi-Fi
- Bandă dublă (2.4 GHz/ 5 GHz)
- Rată transfer date WLAN (max)
- 4804 Mbit/s
- Tip interfață Ethernet LAN
- Gigabit Ethernet
- DSL WAN
- Nu
- Fantă card SIM
- Nu
- Compatibilitate modem 3G/4G
- Nu
- Tip antenă
- Externă
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







