Descoperă categoriile noastre
Routere Wireless
Retelistica
Switch-uri
Cabinete Metalice
NAS
Cabluri & accesorii
Acces Point-uri
Placi de retea
Patch cord
Pdu
Role UTP/FTP
Tester retea
Extender si repetor
Matrice
Cabluri de alimentare
Cabluri de Boxe
Adaptoare Convertoare si Mufe
Accesorii switch-uri
Unelte PC
Supraveghere - accesorii
Routere
Range Extender
Patch panel
Mesh
Accesorii rack-uri
Solutii MikroTik
Transmisie wireless IP
Adaptoare PowerLAN
ROUTER MIKROTIK CCR2004-16G-2S+RM Router 16x RJ45 1000Mb/s 2x SFP+
CCR2004-16G-2S+PC
2.261,14 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
| Produs: | |
| Nume produs: | MIKROTIK CCR2004-16G-2S+RM Router 16x RJ45 1000Mb/s 2x SFP+ |
| Descriere: | MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+PC - Router - 16-port switch - 10 GigE - rack-mountable |
| EAN: | 4752224007810 |
| Garanție: | 24 Luni |
| General | |
| Device Type: | Router - 16-port switch (integrated) |
| Enclosure Type: | Rack-mountable |
| Connectivity Technology: | Wired |
| Data Link Protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Features: | Full duplex capability, reset button, fanless, bridge mode, voltage monitoring, PCB temperature monitor, Quad-core CPU, CPU temperature monitor, Marvell 88E6191X switch chip |
| Compliant Standards: | IC, FCC, RoHS, IP20, EAC |
| Processor: | 1 x Annapurna Labs AL32400 1.2 GHz |
| RAM: | 4 GB DDR4 SDRAM |
| Flash Memory: | 128 MB |
| Status Indicators: | Power, user 1, user 2 |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces: | 16 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 2 x 10Gb Ethernet - SFP+ Console: 1 x RJ-45 |
| Power | |
| Power Device: | External power adapter |
| Voltage Required: | DC 48 V |
| Electric Current Required: | 0.95 A |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories: | 2 rack mount brackets, fastening set |
| Rack Mounting Kit: | Included |
| MTBF: | 200,000 hours |
| Software / System Requirements | |
| OS Provided: | MikroTik RouterOS v7 |
| Dimensions & Weight | |
| Width: | 27.2 cm |
| Depth: | 19.5 cm |
| Height: | 4.4 cm |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature: | -20 °C |
| Max Operating Temperature: | 60 °C |
- Garantie
- 12
24
24 LUNI
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

