Descoperă categoriile noastre
Prize si prelungitoare
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Prelungitor Emos 4 prize, cablu 2 m cu protectie pentru echipamente Hometheater
P54222
149,89 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
1800 Jouli
Preveniţi pagube de mii de lei ale dispozitivelor dvs. electronice.
Conexiuni coaxiale protejate
Conectorii direcţionează semnalul coaxial prin protecţia împotriva supratensiunii pentru a proteja împotriva supratensiunii şi a vârfurilor de tensiune.
Dispozitiv de blocare a alimentării
Opreşte automat alimentarea la dispozitivele conectate.
Garanţie pentru echipament de 50,000 €
Vă protejează echipamentul conectat pe întreaga durată de viaţă a produselor.
4 prize cu protecţie
Protejează împotriva supratensiunii/vârfurilor de tensiune prin liniile de CA prin suprimarea energiei de supratensiune. Energia în exces este limitată de MOV când unitatea este supusă unui eveniment de supratensiune.
Cablu de alimentare de 2 m
Alimentează unitatea, care poate fi la 2 m distanţă de priza de CA.
Gestionarea integrată a cablurilor
Un dispozitiv de gestionare a cablurilor care permite cablurilor să fie orientate în aceeaşi direcţie pentru un aspect mai organizat
Prize pentru siguranţa copilului automate integrate
Ajută la protecţia copilului împotriva electrocutării accidentale.
Indicatori de protecţie care nu necesită atenţie
Luminile cu leduri vă informează dacă protecţia împotriva supratensiunii funcţionează corect.
| rated voltage | 230 V~, 50 Hz |
|---|---|
| protection | not stated |
| tel./Fax/DSL protection | no |
| children protection | yes |
| max. current load | 16 A max. |
| overload protection | no |
| energy absorption | 1 800 J |
| warranty | 50 000 € |
| response time | <1 ns |
| protection level Up | 1.7 kV (L/N-PE, L-N) |
| antenna (coaxial protection) | yes, IEC |
| EMI/RFI filter | yes |
| surge protector indicator | yes |
| maximum load | 3 680 W |
| connection indicator | yes |
| frequency range | 150 kHz–100 MHz |
| USB output | no |
| attenuation | up to 40 dB |
| conductor | H05VV-F3G 1.5 mm² |
| open-circuit voltage U0C | 6 kV |
- Garantie
- 24 LUNI
24 LUNI
24 LUNI
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

