Descoperă categoriile noastre
VGA AS ROG Strix RTX 4060TI OC 16GB "ROG-STRIX-RTX4060TI-O16GGAMING"
ROG-STRIX-RTX4060TI-O16GGAMING
3.652,65 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ASUS ROG -STRIX-RTX4060TI-O16G-GAMING, GeForce RTX 4060 Ti, 16 Giga Bites, GDDR6, 128 bit, 7680 x 4320 Pixel, PCI Express 4.0
ASUS ROG -STRIX-RTX4060TI-O16G-GAMING. Familie procesor grafic: NVIDIA, Procesor grafic: GeForce RTX 4060 Ti. Adaptor memorie discrete graphics: 16 Giga Bites, Tipul de memorie a adaptorului grafic: GDDR6, Autobuz de memorie: 128 bit. Rezoluţia maximă: 7680 x 4320 Pixel. Versiune OpenGL: 4.6. Tipul de interfaţă: PCI Express 4.0. Tipul de răcire: Activ, Numărul de ventilatoare: 3 ventilator(ventilatoare), Culoare iluminare: Multi
| Procesor | |
| Familie procesor grafic | NVIDIA |
| Procesor grafic | GeForce RTX 4060 Ti |
| Rezoluţia maximă | 7680 x 4320 Pixel |
| CUDA | Da |
| Core-uri CUDA | 4352 |
| Accelerare (bus) viteză ceas intern procesor | 2715 MHz |
| Frecvență Procesor (mod OC) | 2745 MHz |
| Număr maxim ecrane pe videocard | 4 |
| Memorie | |
| Adaptor memorie discrete graphics | 16 Giga Bites |
| Tipul de memorie a adaptorului grafic | GDDR6 |
| Autobuz de memorie | 128 bit |
| Latime de banda de memorie (max) | 18 GB/s |
| Conexiune | |
| Tipul de interfaţă | PCI Express 4.0 |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Număr de DisplayPort | 3 |
| Versiune HDMI | 2.1a |
| Versiune DisplayPort | 1.4a |
| Performanță | |
| Versiune OpenGL | 4.6 |
| Opțiune Realitate Virtuala (VR) | Da |
| Versiune HDCP | 2.3 |
| DVI Dual Link | Nu |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| NVIDIA Ansel | Da |
| Design | |
| Tipul de răcire | Activ |
| Tehnologie răcire | ASUS Axial-tech |
| Numărul de ventilatoare | 3 ventilator(ventilatoare) |
| Numărul de sloturi | 3,1 |
| Culoare iluminare | Multi |
| Culoarea produsului | Multicolor |
| Managementul energiei | |
| Minime de sistem alimentare cu energie | 650 W |
| Conectori de curent suplimentari | 1x 8-pin |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 1,19 kilograme |
| Lățime | 311,4 milimetri |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 427 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 88 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 227 milimetri |
| Greutatea pachetului | 1,94 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
- Garantie
- 36
- Rezoluţia maximă
- 7680 x 4320 Pixel
- Numărul de porturi HDMI
- 1
- Număr de DisplayPort
- 3
- Adaptor memorie discrete graphics
- 16 Giga Bites
- Tipul de răcire
- Activ
- Tipul de interfaţă
- PCI Express 4.0
- Familie procesor grafic
- NVIDIA
- Procesor grafic
- GeForce RTX 4060 Ti
- CUDA
- Da
- Acceptate prelucrare paralela de tehnologie
- Nu este compatibil
- Tipul de memorie a adaptorului grafic
- GDDR6
- Autobuz de memorie
- 128 bit
- Versiune OpenGL
- 4.6
- DVI Dual Link
- Nu
- Minime de sistem alimentare cu energie
- 650 W
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi











