Descoperă categoriile noastre
Pix Schneider Slider Memo XB - Albastru
SD-5345
13,14 lei
In Stoc
Termen de livrare: 2 zile
Pix Schneider Slider Memo XB - Albastru
Design modern, corp ergonomic ce garanteaza o buna aderenta in timpul scrisului si o miscare naturala a mainii.
Ca la toate instrumentele de scris din gama Slider, cerneala Viscoglide face ca pixul sa alunece foarte usor pe hartie, contribuind la o si mai buna experienta in timpul utilizarii.


CARACTERISTICI GENERALE:
| Tip | Cu gel |
| Stil | Cu capac |
| Tip mecanism | Fara mecanism |
| Numar bucati/set | 1 |
| Culoare corp | Albastru |
| Caracteristici cheie | Clip de prindere Cerneala rezistenta la apa |
| Material varf | Inox |
| Culoare cerneala | Albastru |
DIMENSIUNI:
| Grosime scriere | 1.4 mm |
| Lungime | 14.8 cm |
| Greutate | 11.5 g |
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


