Descoperă categoriile noastre
Multif. inkjet A4 Canon PIXMA TS7450a Black
4460C056AA
585,09 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Canon PIXMA TS7450a, Cu jet de cerneală, Imprimare color, 4800 x 1200 DPI, A4, Imprimare directă, Negru
Canon PIXMA TS7450a. Tehnologia tipăririi: Cu jet de cerneală, Imprimare: Imprimare color, Rezoluţia maximă: 4800 x 1200 DPI. Copiere: Copiere color. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 1200 x 2400 DPI. Funcții duplex: Imprimă. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Wi-Fi. Imprimare directă. Culoarea produsului: Negru
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Cu jet de cerneală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Moduri de imprimare față-verso | Auto |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 1200 DPI |
| Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) mono | 13 ipm |
| Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) color | 6,8 ipm |
| Imprimare fără margini | Da |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere color |
| Numărul maxim de copii | 99 copii |
| Redimensionare copiere | 25 - 400% |
| Funcție copiere N-in-1 | Da |
| N-în-1 copy funcţie (N=) | 2 |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 2400 DPI |
| Tip scanner | Scaner Flatbed & ADF |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Intensitate culoare intrare | 16 bit |
| Intensitate culoare ieșire | 8 bit |
| Adâncimea scării de griuri | 16 bit |
| Profunzime tonuri gri ieșire | 8 bit |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Nu |
| Caracteristici | |
| Funcții duplex | Imprimă |
| Număr cartușe de tipărire | 2 |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 100 foi |
| Alimentare documente automată (ADF) | Da |
| Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF) | 35 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Plicuri, Hârtie fotografică, Hârtie simplă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B5 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | Letter |
| Dimensiuni plicuri | Com-10, DL |
| Dimensiuni hârtii fotografice | 10x15,13x18,13x13,20x25 |
| Mass-media dimensiuni de imprimare fără margini | 10x15, 13x18, 13x13, 20x25, A4, B5, Letter |
| Personalizat mass-media lungime | 89 - 676 milimetri |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 64 - 105 g/m² |
| Conexiune | |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB Tip-B |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Nu |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Algoritmi de securitate | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | OLED |
| Diagonala afișajului | 3,66 cm (1.44") |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (la copiere) | 14 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Sisteme mobile de operare suportate | Android, iOS |
| Alte sisteme de operare suportate | ChromeOS |
| Conditii de mediu | |
| Temperatură de depozitare (T-T) | 15 - 30 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 403 milimetri |
| Adâncime | 364 milimetri |
| Înălţime | 206 milimetri |
| Greutate | 8,2 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Cabluri incluse | AC |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84433100 |
- Culoare
- Black
- Dimensiune
- A4
- Copiere
- Copiere color
- Imprimare
- Imprimare color
- Scanare
- Scanare color
- Tehnologia tipăririi
- Cu jet de cerneală
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 4800 x 1200 DPI
- Număr cartușe de tipărire
- 2
- Număr total tăvi intrare
- 1
- Capacitate totală intrare
- 100 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4, A5
- Imprimare directă
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Nu
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Ecran încorporat
- Da
- Tip scanner
- Scaner Flatbed & ADF
- Trimitere faxuri
- Nu
- Rezoluţia optică de scanare
- 1200 x 2400 DPI
- Funcții duplex
- Imprimă
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi