Descoperă categoriile noastre
Multifunctionala laser A4 color fax HP CLJ Ent. M682z J8A17A
J8A17A
35.097,74 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M682z, Imprimare,copiere,scanare,fax, Cu laser, Imprimare color, 1200 x 1200 DPI, A4, Imprimare directă, Alb
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 60 ppm |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 60 ppm |
| Copiere | Copiere color |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 600 DPI |
| Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4) | 60 cpm |
| Viteza de copiere (calitate normală, color, A4) | 60 cpm |
| Numărul maxim de copii | 9999 copii |
| Scanare | Scanare color |
| Duplex de scanare | Da |
| Rezoluţia optică de scanare | 600 x 600 DPI |
| Tip scanner | Scaner Flatbed & ADF |
| Rezoluție scanare optică (negru) | 600 x 600 ppi |
| Suprafață maximă scanare | 215 x 863 milimetri |
| Scanează către | Fax, OCR |
| Formatele de imagine suportate | MJPEG, TIF |
| Formate de documente suportate | HTML, PDF, TXT |
| Rezoluție fax (negru) | 300 x 300 DPI |
| Viteză transmitere fax | 3 secunde/pagini |
| Memorie fax | 500 pagini |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 120000 pagini pe luna |
| Număr cartușe de tipărire | 4 |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Expeditor digital | Da |
| Limbi pagină descriere | PCL 5c, PCL 6, PDF 1.7+, PostScript 3, URF |
| Sarcini multiple - All-In-One | Da |
| Segment HP | Enterprise |
| Număr total tăvi intrare | 4 |
| Capacitate totală intrare | 550 foi |
| Capacitate totală ieșire | 500 foi |
| Tavă utilizări multiple | Da |
| Capacitate tavă multifuncțională | 100 foi |
| Alimentare documente automată (ADF) | Da |
| Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF) | 150 foi |
| Capacitate maximă de ieşire | 1000 foi |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Imprimare directă | Da |
| Interfețe standard | USB 2.0 |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 3 |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,10000 Mbit/s |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Da |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Maximum de memorie internă | 3072 Mega bites |
| Frecvență procesor | 1200 MHz |
| Culoarea produsului | Alb |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Ecran încorporat | Da |
| Diagonala afișajului | 20,3 cm (8") |
| Ecran tactil | Da |
| Tipul de control | Tactil |
| Afișaj color | Da |
| Consum energie (operare medie) | 900 W |
| Consum energie (gata de operare) | 47 W |
| Consum de energie (în repaos) | 0,9 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,9 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Sisteme de operare Linux suportate | Debian 7.0, Debian 8.0, Fedora 22, Fedora 23, Linux Mint 12, Linux Mint 17, Linux Mint 17.1, Linux Mint 17.2, Ubuntu 12.04, Ubuntu 14.04, Ubuntu 15.10, Ubuntu 16.04, Ubuntu 16.10 |
| Alte sisteme de operare suportate | Android |
| Certificate de sustenabilitate | Blue Angel, EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Lățime | 657 milimetri |
| Adâncime | 657 milimetri |
| Înălţime | 1270 milimetri |
| Greutate | 76,3 kilograme |
| Lăţime de ambalaj | 856 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 760 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 1684 milimetri |
| Greutatea pachetului | 96,4 kilograme |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84433100 |
| Greutate brută palet | 96,4 g |
| Straturi per palet | 1 buc. |
| Produse per palet | 1 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 1 buc. |
| Mod de economisire a energiei | Da |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 856 x 760 x 1684 milimetri |
- Dimensiune
- A4
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



