Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
MOUSE Lenovo MICE_BO Go Multi WL Mouse "4Y51C21217"
4Y51C21217
322,45 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Lenovo Go Multi-Device, Ambidextru, Optice, RF Wireless + Bluetooth, 2400 DPI, Negru, Gri
Lenovo Go Multi-Device. Factorul de formă: Ambidextru. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: RF Wireless + Bluetooth, Rezoluţia de circulaţie: 2400 DPI, Cantitatea Buttons: 5, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Negru, Gri
| Mouse | |
| Scop | Birou |
| Interfață dispozitiv | RF Wireless + Bluetooth |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 5 |
| Rezoluţia de circulaţie | 2400 DPI |
| Suportă dispozitive multiple | Da |
| Certificare | CB, cTUVus mark, TUV mark, FCC, ICES, CEC, DOE, SIRIM, TRA, IMDA, MIC, JPF, VCCI, BSMI, NCC, RCM, KCC, DWLF&M, TRC, MoT, ANRT, ictQATAR, UN38.3, GB31241, IEC 62133:2017 |
| Design | |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Culoarea produsului | Negru, Gri |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 0,5 m |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Tip port încărcare | USB tip-C |
| Durată de viață baterie | 3 luna(i) |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 - 95% |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | CE, REACH, RoHS |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 59 milimetri |
| Adâncime | 101 milimetri |
| Înălţime | 34 milimetri |
| Greutate | 71 g |
| Greutatea receptorului | 1,5 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB tip-C |
| Tip receptor | Receptor nano |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Lăţime de ambalaj | 101 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 55 milimetri |
| Greutatea pachetului | 230 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
- Factorul de formă
- Ambidextru
- Scop
- Birou
- Interfață dispozitiv
- RF Wireless + Bluetooth
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 5
- Sursă de alimentare
- Baterii
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru, Gri
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





