Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
HP Wireless Z3700 - White/Pink, Ambidextru, RF fara fir, 1200 DPI, Roz, Alb
4VY82AA#ABB
86,36 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Wireless Z3700 - White/Pink, Ambidextru, RF fără fir, 1200 DPI, Roz, Alb
HP Wireless Z3700 - White/Pink. Factorul de formă: Ambidextru. Interfață dispozitiv: RF fără fir, Rezoluţia de circulaţie: 1200 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Tip de derulare: Rotiță. Culoarea produsului: Roz, Alb
| Mouse | |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 1200 DPI |
| Utilizare recomandată | Universală |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Design | |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Culoarea produsului | Roz, Alb |
| Segment HP | Acasă |
| Managementul energiei | |
| Număr de baterii acceptate | 1 |
| Tip baterie | AA |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.3 Panther |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 101 milimetri |
| Adâncime | 60 milimetri |
| Înălţime | 25,3 milimetri |
| Greutate | 500 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 198 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 139 milimetri |
| Greutatea pachetului | 140 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 24 buc. |
| Ţara de origine | China |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 36 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Straturi per palet | 4 buc. |
- Garantie
- 24 LUNI
- Factorul de formă
- Ambidextru
- Interfață dispozitiv
- RF fără fir
- Tip de derulare
- Rotiță
- Culoarea produsului
- Roz, Alb
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


