Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse Trust Yvi+ Silent Wireless, far fir, Negru
TR-24549
69,57 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
Mouse Trust Yvi+ Silent Wireless, far fir, Negru
Caracteristici:
| Mouse | |
| Scop | Birou |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 4 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 1600 DPI |
| Rezoluție mișcare adaptabilă | Da |
| Număr moduri rezoluție de mișcare | 2 |
| Funcţiile butonului | Switch DPI |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Design | |
| Factorul de formă | Mâna dreaptă |
| Designul ergonomic | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Material | Acrilonitril-butadien-stiren (ABS) |
| Ergonomice | |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 8 m |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Reîncărcabil | Nu |
| Număr de baterii acceptate | 2 |
| Tip baterie | AA |
| Durată de viață baterie | 12 luna(i) |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Alte sisteme de operare suportate | ChromeOS |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 57 milimetri |
| Adâncime | 40 milimetri |
| Înălţime | 95 milimetri |
| Greutate | 84 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Tip receptor | Micro receptor |
| Baterii incluse | Da |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
- Garantie
- 24
- Factorul de formă
- Mâna dreaptă
- Scop
- Birou
- Interfață dispozitiv
- RF fără fir
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 4
- Sursă de alimentare
- Baterii
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



