Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse fara fir Trust Yvi FX Wireless Mouse - negru Specifications General Height of main product (in mm) 95 mm Width of main pr
TR-22333
29,12 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Trust Yvi FX, Ambidextru, Optice, RF fără fir, 1600 DPI, Negru
| Scop | Birou |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 4 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 1600 DPI |
| Utilizare recomandată | PC/notebook |
| Rezoluție mișcare adaptabilă | Da |
| Număr moduri rezoluție de mișcare | 3 |
| Funcţiile butonului | Switch DPI |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Culoarea produsului | Negru |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Mânere din cauciuc | Da |
| Iluminat | Da |
| Culoare iluminare | Multi |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 8 m |
| Priza si Pornire | Da |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Număr de baterii acceptate | 1 |
| Tip baterie | AA |
| Tehnologia bateriei | Alcalină |
| Durată de viață baterie | 6 luna(i) |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Lățime | 57 milimetri |
| Adâncime | 95 milimetri |
| Înălţime | 40 milimetri |
| Greutate | 84 g |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Tip receptor | Micro receptor |
| Baterii incluse | Da |
| Cantitatea | 1 |
| Tip ambalaj | Cutie atârnare |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
- Garantie
- 24
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



