Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
MOUSE USB OPTICAL OMEN VECTOR/8BC52AA HP
8BC52AA
122,87 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP OMEN Mouse Vector Essential, Mâna dreaptă, USB Tip-A, 7200 DPI, Negru
HP OMEN Mouse Vector Essential. Factorul de formă: Mâna dreaptă. Interfață dispozitiv: USB Tip-A, Rezoluţia de circulaţie: 7200 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 6, Tip de derulare: Rotiță, Accelerare (max): 50 G. Sursă de alimentare: Cablu. Culoarea produsului: Negru
HP OMEN Mouse Vector Essential. Factorul de formă: Mâna dreaptă. Interfață dispozitiv: USB Tip-A, Rezoluţia de circulaţie: 7200 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 6, Tip de derulare: Rotiță, Accelerare (max): 50 G. Sursă de alimentare: Cablu. Culoarea produsului: Negru
| Mouse | |
| Scop | Gaming |
| Interfață dispozitiv | USB Tip-A |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 6 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 7200 DPI |
| Accelerare (max) | 50 G |
| Durabilitate butoane (milioane de clicuri) | 20 |
| Design | |
| Factorul de formă | Mâna dreaptă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 2 m |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Cablu |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 128 milimetri |
| Adâncime | 74,5 milimetri |
| Înălţime | 41 milimetri |
| Greutate | 120 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Lăţime de ambalaj | 110 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 165 milimetri |
| Greutatea pachetului | 200 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
| Mouse | |
| Scop | Gaming |
| Interfață dispozitiv | USB Tip-A |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 6 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 7200 DPI |
| Accelerare (max) | 50 G |
| Durabilitate butoane (milioane de clicuri) | 20 |
| Design | |
| Factorul de formă | Mâna dreaptă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 2 m |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Cablu |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 128 milimetri |
| Adâncime | 74,5 milimetri |
| Înălţime | 41 milimetri |
| Greutate | 120 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Lăţime de ambalaj | 110 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 165 milimetri |
| Greutatea pachetului | 200 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
- Garantie
- 12
24 - Factorul de formă
- Mâna dreaptă
- Scop
- Gaming
- Interfață dispozitiv
- USB Tip-A
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 6
- Sursă de alimentare
- Cablu
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





