Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse HP HyperX Pulsefire Haste, cu fir, Black
4P5P9AA
356,81 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HyperX Pulsefire Haste - Mouse pentru gaming (negru), Ambidextru, Optice, USB Tip-A, 16000 DPI, Negru
Mouse HP HyperX cu fir, Pulsefire Haste BLK, Pixart 3335 sensor, dynamic 360o RGB effects, up to 16000 DPI
HyperX Pulsefire Haste - Mouse pentru gaming (negru). Factorul de formă: Ambidextru. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: USB Tip-A, Rezoluţia de circulaţie: 16000 DPI, Cantitatea Buttons: 6, Tip de derulare: Rotiță, Accelerare (max): 40 G. Culoare iluminare: Multi. Sursă de alimentare: Cablu. Culoarea produsului: Negru
| Mouse | |
| Scop | Gaming |
| Interfață dispozitiv | USB Tip-A |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 6 |
| Rezoluţia de circulaţie | 16000 DPI |
| Viteză detectare mouse | 450 ips |
| Accelerare (max) | 40 G |
| Polling rate (număr cereri/secundă) | 1000 Hz |
| Durabilitate butoane (milioane de clicuri) | 60 |
| Design | |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Culoarea produsului | Negru |
| Iluminat | Da |
| Culoare iluminare | Multi |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 1,8 m |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Cablu |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 66,8 milimetri |
| Adâncime | 38,2 milimetri |
| Înălţime | 124,2 milimetri |
| Greutate | 59 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
- Garantie
- 24
- Factorul de formă
- Ambidextru
- Scop
- Gaming
- Interfață dispozitiv
- USB Tip-A
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 6
- Sursă de alimentare
- Cablu
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





