Descoperă categoriile noastre
Monitor SAMSUNG LS43CG700NUXEN 43 inch, Alb cu negru
LS43CG700NUXEN
3.742,19 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Monitor SAMSUNG LS43CG700NUXEN 43 inch, Alb cu negru
Caracteristici:
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 109,2 cm (43") |
| Rezoluţie de afişare | 3840 x 2160 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de afișare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | 4K Ultra HD |
| Tip panou | VA |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 400 cd/m² |
| Timp de răspuns | 1 ms |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 4250:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 1000000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega DCR |
| Rată maximă de reîmprospătare | 144 Hz |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Numărul de culori ale afișajului | 1 miliarde de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 94,1 cm |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 52,9 cm |
| Diagonală ecran (metric) | 108 cm |
| Zone dimare locale | 1 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Gamă de culori | 95% |
| Calibrare hardware | Da |
| Performanță | |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Tehnologii specifice de brand | Eye Care+ |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| TV Plus | Da |
| Suportă SmartThings app | Da |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Da |
| Suportă Office 365 | Da |
| Suportă Wireless Dex | Da |
| Tap view | Da |
| Browser web | Da |
| Moduri Smart | Dinamice, Joc, Film, Standard |
| Sistem de operare cu condiţia | Tizen |
| Multimedia | |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Design | |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Alb |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Conexiune | |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Portul DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| Numărul de porturi HDMI | 2 |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Număr de DisplayPort | 1 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Controlat de la distanta | Da |
| Ergonomice | |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 200 x 200 milimetri |
| Montare pe perete | Da |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Unghi de înclinare | -2 - 20° |
| Ajustare înclinare | Da |
| Managementul energiei | |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 54 kWh |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 105 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 54,4 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Consum anual de energie | 79 kWh |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 80% |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, Curent |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Lungime cablu curent | 1,5 m |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime (cu stand) | 960,8 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 254,1 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 635 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 11,7 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 96,1 cm |
| Adâncime (fără stand) | 37,9 cm |
| Înălțime (fără stand) | 56,3 cm |
| Greutate (fără stand) | 9,2 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 1233 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 153 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 667 milimetri |
| Greutatea pachetului | 161 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Alte caracteristici | |
| Cablu de alimentare inclus | Da |
- Garantie
- 24
24.0000 - Tip hd
- 4K Ultra HD
- Hdmi
- Da
- Poziționare pe piață
- Gaming
- Diagonala afișajului
- 109,2 cm (43")
- Rezoluţie de afişare
- 3840 x 2160 Pixel
- Raport de aspect nativ
- 16:9
- Tip panou
- VA
- Tehnologie de afișare
- LED
- Formă ecran
- Plat
- Rația de contrast (tipică)
- 4250:1
- Rată maximă de reîmprospătare
- 144 Hz
- Numărul de culori ale afișajului
- 1 miliarde de culori
- NVIDIA G-SYNC
- Nu
- AMD FreeSync
- Da
- Difuzoare încorporate
- Da
- Cameră încorporată
- Nu
- Hub USB încorporat
- Da
- Ieșire căști
- Da
- Montaj VESA
- Da
- Ajustare a înălţimii
- Nu
- Clasă eficiență energetică (SDR)
- G
- Clasă eficiență energetică (HDR)
- G
- Consum energetic (SDR) la 1000 de ore
- 54 kWh
- Consum energetic (HDR) la 1000 de ore
- 105 kWh
- Consum de energie (tipic)
- 54,4 W
- Consum de energie (în aşteptare)
- 0,5 W
- Ecran tactil
- Nu
- Culoarea produsului
- Alb
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



















