Descoperă categoriile noastre
Signage Monitor 55 FHD 24/7 450nit Android 4.4.4 CMND
55BDL4051D/00
8.899,74 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Philips 55BDL4051D/00, 138,8 cm (54.6"), LED, 1920 x 1080 Pixel, 450 cd/m², Full HD, 16:9
Philips 55BDL4051D/00. Diagonala afișajului: 138,8 cm (54.6"), Tehnologie de afișare: LED, Rezoluţie de afişare: 1920 x 1080 Pixel. Versiune USB: 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Puterea RMS: 20 W. Culoarea produsului: Negru, Interfață montare panou: 400 x 400 milimetri. Consum de energie (tipic): 85 W, Consum de energie (în aşteptare): 0,5 W, Tensiune AC intrare: 100 - 240 V
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 138,8 cm (54.6") |
| Tehnologie de afișare | LED |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Luminozitate afişaj | 450 cd/m² |
| Tip HD | Full HD |
| Ecran tactil | Nu |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Timp de răspuns | 12 ms |
| Rația de contrast (tipică) | 1100:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 500000:1 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.78 milioane culori |
| Nivel pixel | 0,63 x 0,63 milimetri |
| Diagonală ecran (metric) | 138,8 cm |
| Conexiune | |
| Numărul de porturi HDMI | 2 |
| Portul DVI | Da |
| Număr porturi DVI-I | 2 |
| Număr de DisplayPort | 2 |
| Intrare DisplayPort | 1 |
| Ieșire DisplayPort | 1 |
| Port USB | Da |
| Număr de porturi USB | 3 |
| Versiune USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ethernet LAN | Da |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wi-Fi | Da |
| RS-232C | Da |
| Intrare la distanță (IR) | 1 |
| Ieșire la distanță (IR) | 1 |
| Audio | |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Numărul de difuzoare incorporate | 2 |
| Puterea RMS | 20 W |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 400 x 400 milimetri |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (tipic) | 85 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Computer system | |
| Sistem computer | Da |
| Tip sistem computer | Sistem pe un Chip (SoC) |
| Familia de procesoare | ARM Cortex |
| Procesor | RK3399 |
| Frecvență procesor | 2 GHz |
| Numărul de nuclee de procesor | 6 |
| Memorie internă | 4 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 16 Giga Bites |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 7.1.2 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 1233,4 milimetri |
| Adâncime | 45,5 milimetri |
| Înălţime | 710,3 milimetri |
| Greutate | 18 kilograme |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 80% |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -10 - 50 °C |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 - 90% |
| Altitudinea de operare | 0 - 3000 m |
| Alte caracteristici | |
| Rată refresh minimă | 60 Hz |
| Rată maximă de reîmprospătare | 75 Hz |
- Procesor
- RK3399
- Greutate
- 18 kilograme
- Tip hd
- Full hd
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Da
- Tensiune AC intrare
- 100 - 240 V
- Interval de temperatură de funcţionare (T-T)
- 0 - 40 °C
- Temperatură de depozitare (T-T)
- -10 - 50 °C
- Interval relativ operaţional de umiditate
- 10 - 80%
- Lățime
- 1233,4 milimetri
- Adâncime
- 45,5 milimetri
- Înălţime
- 710,3 milimetri
- Diagonala afișajului
- 138,8 cm (54.6")
- Rezoluţie de afişare
- 1920 x 1080 Pixel
- Raport de aspect nativ
- 16:9
- Tehnologie de afișare
- LED
- Rația de contrast (tipică)
- 1100:1
- Rată maximă de reîmprospătare
- 75 Hz
- Numărul de culori ale afișajului
- 16.78 milioane culori
- Timp de răspuns
- 12 ms
- Unghiul de vizionare, orizontal
- 178°
- Unghiul de vizionare, vertical
- 178°
- Sistem de operare cu condiţia
- Android 7.1.2
- Difuzoare încorporate
- Da
- Puterea RMS
- 20 W
- Portul DVI
- Da
- Numărul de porturi HDMI
- 2
- Montaj VESA
- Da
- Interfață montare panou
- 400 x 400 milimetri
- Consum de energie (tipic)
- 85 W
- Consum de energie (în aşteptare)
- 0,5 W
- Nivel pixel
- 0,63 x 0,63 milimetri
- Număr de DisplayPort
- 2
- Familia de procesoare
- ARM Cortex
- Frecvență procesor
- 2 GHz
- Numărul de nuclee de procesor
- 6
- Memorie internă
- 4 Giga Bites
- Capacitate internă de stocare
- 16 Giga Bites
- Porturi Ethernet LAN (RJ-45)
- 1
- Diagonală ecran (metric)
- 138,8 cm
- Umiditate relativă la depozitare (H-H)
- 0 - 90%
- Ecran tactil
- Nu
- Versiune USB
- 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Luminozitate afişaj
- 450 cd/m²
- Raport contrast (dinamic)
- 500000:1
- Număr porturi DVI-I
- 2
- Intrare DisplayPort
- 1
- Ieșire DisplayPort
- 1
- Număr de porturi USB
- 3
- RS-232C
- Da
- Intrare la distanță (IR)
- 1
- Ieșire la distanță (IR)
- 1
- Numărul de difuzoare incorporate
- 2
- Sistem computer
- Da
- Tip sistem computer
- Sistem pe un Chip (SoC)
- Altitudinea de operare
- 0 - 3000 m
- Rată refresh minimă
- 60 Hz
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi