Descoperă categoriile noastre
Mixer de mana Tesla Delight MX510BWS, 350W5 viteze + Turbo, Albastru/Alb
Tesla
MX510BWS
74,05 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Mixer de mana Tesla Delight MX510BWS, 350W5 viteze + Turbo, Albastru/Alb
Descriere
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Mixer de mana |
| Functii | Framantare Amestecare |
| Caracteristici cheie | Protectie impotriva supraincalzirii |
| Culoare | Verde Alb |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Putere | 350 W |
| Trepte de viteza | 5 |
DIMENSIUNI
| Lungime | 18.5 cm |
| Latime | 9 cm |
| Inaltime | 16 cm |
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








































































































































































































































