Descoperă categoriile noastre
Kingston Technology FURY Beast RGB, 8 Giga Bites, 1 x 8 Giga Bites, DDR4, 288-pin DIMM
Kingston Technology
KF426C16BB2A/8
227,22 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Kingston Technology FURY Beast RGB, 8 Giga Bites, 1 x 8 Giga Bites, DDR4, 288-pin DIMM
Kingston Technology FURY Beast RGB. Componentă pentru: PC/server, Memorie internă: 8 Giga Bites, Amplasare memorie (module x dimensiune): 1 x 8 Giga Bites, Tip de memorie internă: DDR4, Factor de formă memorie: 288-pin DIMM, Latenta CAS: 16
| Caracteristici | |
| Tip memorie tampon | Unregistered (unbuffered) |
| Memorie internă | 8 Giga Bites |
| Amplasare memorie (module x dimensiune) | 1 x 8 Giga Bites |
| Tip de memorie internă | DDR4 |
| Componentă pentru | PC/server |
| Factor de formă memorie | 288-pin DIMM |
| CCE | Nu |
| Latenta CAS | 16 |
| Rată transfer date de memorie | 2666 MT/s |
| Clasificare memorie | 1 |
| Tensiune memorie | 1.2 V |
| Modulul de configurare | 1024M x 64 |
| Row timpul ciclului de | 45,75 ns |
| Rândul Actualizează timpul ciclului de | 260 ns |
| Timp de ciclu activ | 29,25 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Voltaj putere programare (VPP) | 2,5 V |
| Ţara de origine | China, Taiwan |
| Tipul de răcire | Radiator |
| Retroiluminare | Da |
| Culoare iluminare din spate | Roșu/Verde/Albastru |
| Standard JEDEC | Da |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 - 85 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 7,1 milimetri |
| Adâncime | 133,4 milimetri |
| Înălţime | 41,1 milimetri |
| Greutate | 38,8 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 63,5 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 14 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 171,5 milimetri |
| Greutatea pachetului | 57,7 g |
| Date logistice | |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 193 milimetri |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 325,1 milimetri |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 88,9 milimetri |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 1,68 kilograme |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 25 buc. |
- Garantie
- 999
- Memorie internă
- 8 Giga Bites
- Tip de memorie internă
- DDR4
- Componentă pentru
- PC/server
- Amplasare memorie (module x dimensiune)
- 1 x 8 Giga Bites
- CCE
- Nu
- Factor de formă memorie
- 288-pin DIMM
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







