Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Laptop Lenovo V15 G2 ITL, Intel Core i3, 256GB SSD, Negru
82KB0002RM
2.581,91 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Laptop Lenovo V15 G2 ITL, Intel Core i3, 256GB SSD, Negru

Cu procesoare Intel Core, grafica integrata si optiuni de unitate de stocare duala, aceasta notebook-ul accepta multi-tasking fara probleme de aplicatii bazate pe web si software de productivitate de baza.
| Ecranul de 15,6 ”are un cadru ingust, maximizand in acelasi timp spatiul ecranului. Designul simplu, cu minim butoane si linii. |
![]() |
| Mai multe caracteristici de design fac lucrul mai usor in aer liber - ecran anti-glare,tastatura rezistenta la stropi , pana la 7,5 ore autonomie a bateriei si un touchpad mare pentru derulare mai usoara, zoom si navigare. | ![]() |
| Design imbunatatit, folosind cele mai recente materiale texturate, a design mai subtire si cadru ingust in jurul ecranului care este redus cu o treime comparativ cu generatia anterioara. |
![]() |
Caracteristici:
PROCESOR
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i3 |
| Model procesor | 1115G4 |
| Arhitectura | Tiger Lake |
| Numar nuclee | 2 |
| Frecventa nominala | 3 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.1 GHz |
| Cache | 6144 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® UHD Graphics |
AFISARE
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | TN |
| Luminozitate | 250 niti |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
MEMORIE
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Numar sloturi | 1 |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memorie integrata | 4096 MB |
| Capacitate memorie maxima suportata | 12 GB |
HARD DISK
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
PLACA VIDEO
| Tip placa video | Integrata |
| Chipset video | Intel UHD |
MULTIMEDIA
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Tehnologii audio | HD Audio Dolby Audio |
| Putere difuzoare | 3 W |
CONECTIVITATE & PORTURI
| Porturi | 1 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Microfon 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 ac 2x2 |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
SOFTWARE
| Sistem de operare | NO OS |
CARACTERISTICI GENERALE
| Platforma producator | Lenovo V15 |
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 1.7 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 359.2 x 235.8 x 19.9 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | Kensington Lock TPM 2.0 Camera privacy shutter |
| Accesorii incluse | Adaptor 65W |
| Autonomie baterie | 5.5 h |
| Caracteristici cheie | Camera web Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Baterie 38Wh |
| Culoare | Negru |
- Garantie
- 24
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





