Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Laptop HP EliteBook 650 G9 cu procesor Intel® Core™ i5-1235U pana la 4.40 GHz, 15.6", Full HD, IPS, 8GB DDR4, 512GB SSD, Gri
5Y3W1EA
4.779,34 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Laptop HP EliteBook 650 G9 cu procesor Intel® Core™ i5-1235U pana la 4.40 GHz, 15.6", Full HD, IPS, 8GB DDR4, 512GB SSD, Gri
Treceti la performanta de elita
HP EliteBook 650 este un laptop rentabil, puternic si sigur, care permite o standardizare usoara, oferind in acelasi timp utilizatorilor finali instrumentele necesare pentru a lucra de aproape oriunde. Proiectat in functie de nevoile fundamentale ale intreprinderilor, acest laptop dispune de colaborarea, puterea si securitatea de care afacerea dvs. are nevoie pentru a ramane in top.
Difuzoare cu sunet cristalin
Bucurati-va de performantele audio clare oferite de HP Dynamic Audio si HP AI Noise Reduction.
Cel mai recent procesor Intel®.
Stimulati performanta cu cel mai recent procesor Intel® , pe acest laptop disponibil la nivel global si usor de intretinut.
Caracteristici:
PROCESOR
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 1235U |
| Arhitectura | Alder Lake |
| Numar nuclee | 10 |
| Frecventa nominala | 3.3 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.4 GHz |
| Cache | 12288 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® Iris™ Xe Graphics |
AFISARE
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | LED |
| Luminozitate | 250 niti |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
MEMORIE
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Frecventa | 3200 MHz |
HARD DISK
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
PLACA VIDEO
| Tip placa video | Integrata |
| Chipset video | Intel Iris Xe |
| Tehnologii placa video | Direct X12 |
MULTIMEDIA
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfon |
CONECTIVITATE & PORTURI
| Porturi | 1 x RJ-45 3 x USB 3.1 1 x Audio Out/Microfon 1 x Thunderbolt v4 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
SOFTWARE
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 1.74 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 359.4 x 233.9 x 19.9 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | Cititor de amprenta |
| Accesorii incluse | Adaptor 65W |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Baterie 3 celule - 51Wh |
| Culoare | Argintiu |
- Garantie
- 36
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




