Descoperă categoriile noastre
Laminator Leitz iLAM Office A3, 32 cm, Laminator fierbinte, 1 minute, 400 mm/min, 0,4 milimetri, A3
LZ72530084+
1.847,91 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Leitz iLAM Laminator Office A3, 32 cm, Laminator fierbinte, 1 minute, 400 mm/min, 0,4 milimetri, A3
Leitz iLAM Laminator Office A3. Lăţimea maximă laminare: 32 cm, Tipul: Laminator fierbinte, Pre-încălzire ora: 1 minute. Consum de energie (tipic): 375 W, Tensiune AC intrare: 220-240 V. Lățime: 465 milimetri, Adâncime: 128 milimetri, Înălţime: 76 milimetri
| Caracteristici | |
| Tipul | Laminator fierbinte |
| Lăţimea maximă laminare | 32 cm |
| Pre-încălzire ora | 1 minute |
| Viteza de laminare | 400 mm/min |
| Grosime minimă săculeț | 80 µm |
| Grosime maximă folie laminare | 125 µm |
| Grosimea maximă a documentului | 0,4 milimetri |
| Ecran încorporat | Nu |
| Sistem laminare | Săculeț |
| Timp laminare | 45 s |
| Număr cilindrii | 2 |
| Formatul | A3 |
| Temperatura (max) | 130 °C |
| Culoarea produsului | Argint, Alb |
| Material carcasă | Acrilonitril-butadien-stiren (ABS) |
| Indicaţia de lumină | Da |
| Certificare | GS, TUV, CE |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (tipic) | 375 W |
| Tensiune AC intrare | 220-240 V |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 465 milimetri |
| Adâncime | 128 milimetri |
| Înălţime | 76 milimetri |
| Greutate | 1,74 kilograme |
- Dimensiune
- A3
- Ecran încorporat
- Nu
- Tipul
- Laminator fierbinte
- Lăţimea maximă laminare
- 32 cm
- Pre-încălzire ora
- 1 minute
- Viteza de laminare
- 400 mm/min
- Grosimea maximă a documentului
- 0,4 milimetri
- Formatul
- A3
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



