Kiosk/Totem de interior ZS, ZSV24N-SBB, display 24'', inaltime
Kiosk/Totem de interior ZS, ZSV24N-SBB, display 24'', inaltime 175 cm, greutate 56 kg, dim.433x1747x350mm
KIOSK-TOT-24-ZSV24N-SBB
Ultimele produse
Kiosk/Totem de interior ZS  24"
SOLUȚII MULTIFUNCTIONALE ȘI PERSONALIZABILE
Seria ZS este prezentat ca o soluție de chioșc cu autoservire. Puteți comanda acest produs doar ca carcasă sau împreună cu toate echipamentele opționale. Carcasa chioșcului cu un șasiu principal din aluminiu are capace din oțel cu încuietori. Poate fi folosit mai ales cu monitoare tactile. Este pe deplin compatibil cu hardware precum sistemul POS, imprimanta termică, cititorul de coduri de bare, mini pc, monitorul tactil. Are o structură care poate fi fixată pe podea. Are o facilitate de service usoara in incinta. Are picioare reglabile care sunt articulate de sub flanșa podelei. Poate fi personalizat special pentru proiectul dvs. Este produs în dimensiuni de 10” și 13” cu orientare orizontală; în dimensiuni de 19”, 21,5”, 24”, 27” și 32” ca orientare verticală