Kiosk/Totem de interior Z03, Z03H43T-SBB, display 43'',PCAP
Kiosk/Totem de interior Z03, Z03H43T-SBB, display 43'',PCAP Touch, inaltime 138.5cm, greutate 115kg, dim.1121x1385x757mm
KIOSK-TOT-43-Z03H43T-SBB
Ultimele produse
Kiosk/Totem de interior Z03 43"
DESIGN FUNCTIONAL SI ELEGANT
DIFERITE OPȚIUNI DE DIMENSIUNE A ECRANULUI
Chioșcul din seria Z poate fi echipat cu monitoare profesionale sau afișaje comerciale, disponibile standard în dimensiuni de afișaj de 32”, 43”, 49”, și 50”. Acesta permite utilizatorului final să monteze într-un mod simplu și rapid prin zonele de montare pentru monitor și mini PC care sunt compatibile cu standardul de interfață VESA. Ecranul tactil cu tehnologie Projective Capacitive oferit ca standard poate fi conectat la dispozitivul Windows, Android, Linux sau Mac OS prin interfata USB
10 operații diferite pe 10 degete
Impact pozitiv asupra imaginii corporative
Caracteristici cheie
  • Atingere PCAP cu 10 puncte
  • Finisaje de înaltă calitate
  • Acces ușor pentru întreținere
  • Sticlă securizată vopsită ceramică de 4 mm