Descoperă categoriile noastre
Imprimanta laser mono Ricoh SP230DNw, A4, Alb
408291
733,93 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Ricoh SP 230DNw, 600 x 2400 DPI, A4, 30 ppm, Gata pentru reţea, Alb
Ricoh SP 230DNw. Număr cartușe de tipărire: 1. Rezoluţia maximă: 600 x 2400 DPI. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter): 30 ppm. Gata pentru reţea, Wi-Fi. Culoarea produsului: Alb
| Viteza imprimării | |
| Culoare | Nu |
| Imprimarea duplex | Nu |
| Rezoluţia maximă | 600 x 2400 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 30 ppm |
| Timp de încălzire | 28 s |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 8,5 s |
| Caracteristici | |
| Număr cartușe de tipărire | 1 |
| Limbi pagină descriere | GDI |
| Randament mediu cartuș (negru) | 1200 pagini |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Capacitate totală intrare | 250 foi |
| Capacitate totală ieșire | 150 foi |
| Capacitate maximă de alimentare | 250 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B4 |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 60 - 163 g/m² |
| Conexiune | |
| Interfețe standard | Ethernet, USB 2.0, LAN wireless |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Gata pentru reţea | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Performanță | |
| Memorie internă | 64 Mega bites |
| Design | |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Culoarea produsului | Alb |
| Managementul energiei | |
| Tensiune AC intrare | 220 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Sisteme de operare Linux suportate | Da |
| Sisteme de operare server suportate | Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 356 milimetri |
| Adâncime | 360 milimetri |
| Înălţime | 183 milimetri |
| Greutate | 7,3 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Capacitate cartuș inclus (negru) | 700 pagini |
- Culoare
- Nu
- Dimensiune
- A4
- Imprimarea duplex
- Nu
- Rezoluţia maximă
- 600 x 2400 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 30 ppm
- Număr cartușe de tipărire
- 1
- Limbi pagină descriere
- GDI
- Capacitate totală intrare
- 250 foi
- Capacitate totală ieșire
- 150 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4, A5, A6
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Da
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Memorie internă
- 64 Mega bites
- Culoarea produsului
- Alb
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi