Descoperă categoriile noastre
Imprimanta foto Canon Zoemini PV123, Rose Gold
3204C079AA
379,19 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Imprimanta foto Canon Zoemini PV123, Rose Gold
Canonul Zoemini
Sic, subtire si usoara, aceasta imprimanta de buzunar este accesoriul perfect pentru dispozitivul tau mobil, oriunde te-ai duce!
Descoperiti Canon Zoemini
Imprimati instantaneu si impartasiti-va amintirile.
Obtineti filtrarea, schimbarea si imprimarea fotografiilor de pe dispozitivul mobil
Perfect de buzunar, Canon Zoemini este accesoriul suprem pentru dispozitivul dvs. mobil. Faceti o fotografie, puneti-va pe un filtru vintage, adaugati AR si obtineti imprimari lipicioase instantanee, gata de dezlipit si de a da lucrurilor tale o nota personala.
Pune-te in miscare
Complet portabil, Canon Zoemini se poate strecura in buzunare sau pungi mici pentru imprimare instantanee pentru a surprinde acele momente magice, oriunde te-ai afla!
Fii creativ
Faceti-va fotografiile proprii cu filtrele actuale ale aplicatiei Canon Mini Print, AR, cadre si doodle-uri sau utilizati functia de mosiere pentru a crea un poster remarcabil din instantanee mai mici.
Obtineti Tiling
Utilizati functia de placare pentru a crea un poster remarcabil, cu 4 sau 9 printuri.
Conectati-va
Conectati-va tableta sau telefonul mobil la Canon Zoemini prin Bluetooth® pentru imprimarea instantanee a fotografiilor si a fotografiilor din retelele sociale - este complet fara probleme!
Caracteristici:
| Tip produs | Imprimanta foto |
| Tehnologie printare | Termic |
| Mod printare | Color |
| Utilizare | Home & office |
| Functii principale | Printare |
| Format general imprimanta | A8 |
| Functii speciale | Oprire automata Sistem de iluminare cu 2 LED-uri Senzor automat de hartie |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Continut pachet | 1 x Imprimanta foto |
| Culoare | Rose |
SPECIFICATII CONSUMABILE
| Tip consumabil | Hartie foto Zink |
IMPRIMANTA
| Viteza de printare monocrom | 0 ppm |
DIMENSIUNI & GREUTATE
| Greutate | 160 g |
| Lungime | 118.31 mm |
| Latime | 82.36 mm |
| Inaltime | 18.7 mm |
- Garantie
- 24
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


