Descoperă categoriile noastre
Seagate Enterprise ST14000NM004J, 3.5", 14 TB, 7200 RPM
ST14000NM004J
2.876,18 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Seagate Enterprise ST14000NM004J, 3.5", 14 TB, 7200 RPM
Seagate Enterprise ST14000NM004J. Capacitate hard disk: 3.5", Capacitatea hard-discului: 14 TB, Viteza de rotaţie a HDD: 7200 RPM
| Caracteristici | |
| Capacitate hard disk | 3.5" |
| Capacitatea hard-discului | 14 TB |
| Viteza de rotaţie a HDD | 7200 RPM |
| Interfaţă | SAS |
| Tipul | HDD |
| Componentă pentru | Matrice unitate disc |
| Mărime memorie temporară HDD | 256 Mega bites |
| Rată de transfer interfață hard disk | 12 Gbit/s |
| Rată de transfer susținută hard disk | 258 MiB/s |
| Latenţă mediu | 4,16 ms |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Senzori Rotație Vibrațională (RV) | Da |
| Operare 24/4 | Da |
| Întretimp între eşecuri | 2500000 h |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (inactiv) | 5 W |
| Tensiune de lucru | 5 / 12 V |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 - 60 °C |
| Non-vibraţii de operare | 2,27 G |
| Şoc de operare | 50 G |
| Non-şoc de operare | 200 G |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 101,8 milimetri |
| Adâncime | 147 milimetri |
| Greutate | 650 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84717050 |
- Interfata
- SAS
- Garantie
- 36
- Capacitate hard disk
- 3.5"
- Capacitatea hard-discului
- 14 TB
- Componentă pentru
- Matrice unitate disc
- Tipul
- HDD
- Viteza de rotaţie a HDD
- 7200 RPM
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

