Descoperă categoriile noastre
Fier de Calcat PHILIPS Seria 7500 DST7510/80, 3200W, Albastru Inchis-Auriu
DST7510/80
426,98 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Fier de Calcat PHILIPS Seria 7500 DST7510/80, 3200W, Albastru Inchis-Auriu

| Caracteristici | |
| Tipul | Fier de călcat uscat și cu abur |
| Tip talpă | Talpă SteamGlide Elite |
| Lungime cablu | 2 m |
| Auto Putere Off | Da |
| Culoarea produsului | Negru |
| Funcție de accelerare (boost) a aburului | Da |
| Abur continuu | Da |
| Jet de abur continuu | 55 g/min |
| Capacitate rezervor de apă | 0,3 L |
| Timpului de încălzire | 2 minute |
| Managementul energiei | |
| Putere de Fier | 3200 W |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 128,8 milimetri |
| Adâncime | 319,5 milimetri |
| Înălţime | 153,3 milimetri |
| Greutate | 1,67 kilograme |
| Lăţime de ambalaj | 137 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 332 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 167 milimetri |
| Greutatea pachetului | 1,91 kilograme |
- Garantie
- 24
- Auto Putere Off
- Da
- Lungime cablu
- 2 m
- Tipul
- Fier de călcat uscat și cu abur
- Culoarea produsului
- Negru
- Capacitate rezervor de apă
- 0,3 L
- Funcție de accelerare (boost) a aburului
- Da
- Abur continuu
- Da
- Jet de abur continuu
- 55 g/min
- Funcţia anti-picurare
- Da
- Vertical funcţia de abur
- Da
- Funcţia de pulverizare
- Da
- Putere de Fier
- 3200 W
- Tip talpă
- Talpă SteamGlide Elite
- Variabile pentru abur
- Da
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


