Descoperă categoriile noastre
Fier de calcat Philips DST7061/30, Mov inchis
DST7061/30
457,68 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Fier de calcat Philips DST7061/30, Mov inchis

| Caracteristici | |
| Tipul | Fier de călcat cu abur |
| Tip talpă | Talpă SteamGlide Elite |
| Performanță accelerare abur | 250 g/min |
| Auto Putere Off | Da |
| Culoarea produsului | Purpuriu |
| Funcție de accelerare (boost) a aburului | Da |
| Abur continuu | Da |
| Jet de abur continuu | 55 g/min |
| Capacitate rezervor de apă | 0,3 L |
| Funcţia de pulverizare | Da |
| Managementul energiei | |
| Putere de Fier | 3000 W |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
- Garantie
- 24
- Auto Putere Off
- Da
- Lungime cablu
- 2 m
- Tipul
- Fier de călcat cu abur
- Culoarea produsului
- Purpuriu
- Capacitate rezervor de apă
- 0,3 L
- Performanță accelerare abur
- 250 g/min
- Funcție de accelerare (boost) a aburului
- Da
- Abur continuu
- Da
- Jet de abur continuu
- 55 g/min
- Funcţia anti-picurare
- Da
- Vertical funcţia de abur
- Da
- Funcţia de pulverizare
- Da
- Putere de Fier
- 3000 W
- Tip talpă
- Talpă SteamGlide Elite
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


