Descoperă categoriile noastre
Extender si repetor
Retelistica
Switch-uri
Cabinete Metalice
NAS
Cabluri & accesorii
Acces Point-uri
Placi de retea
Routere Wireless
Patch cord
Pdu
Role UTP/FTP
Tester retea
Matrice
Cabluri de alimentare
Adaptoare Convertoare si Mufe
Accesorii switch-uri
Unelte PC
Supraveghere - accesorii
Routere
Range Extender
Patch panel
Mesh
Accesorii rack-uri
Solutii MikroTik
Transmisie wireless IP
Echipament firewall
Adaptoare PowerLAN
Switch KVM ATEN CS22DP, 2x USB, Negru
CS22DP-AT
596,99 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ATEN CS22DP-AT, 4096 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, 1,38 W, Negru
ATEN CS22DP-AT. Tastatură de tip port: USB, Mouse tip de port: USB, Video Type portul: DisplayPort. Tip HD: 4K Ultra HD, Rezoluţia maximă: 4096 x 2160 Pixel, Lungime de bandă video: 30 Hz. Culoarea produsului: Negru, Material carcasă: Din material plastic, Lungime cablu: 1,2 m. Sursă de alimentare: DC, Tensiune intrare CC: 5 V, Consum de energie (tipic): 1,38 W. Certificate de sustenabilitate: RoHS
| Conexiune | |
| Număr de calculatoare | 2 |
| Tastatură de tip port | USB |
| Mouse tip de port | USB |
| Video Type portul | DisplayPort |
| Număr de DisplayPort | 1 |
| Versiune DisplayPort | 1.1 |
| Cantitate porturi consolă USB | 2 |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Conector USB | Micro-USB B, USB Tip-A |
| Conexiunilor Audio | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Număr intrări microfon | 1 |
| Reţea | |
| Ethernet LAN | Nu |
| Performanță | |
| Tip HD | 4K Ultra HD |
| Rezoluţia maximă | 4096 x 2160 Pixel |
| Lungime de bandă video | 30 Hz |
| HDCP | Da |
| Sprijin Hot-Plug | Da |
| Design | |
| Raft pentru montat echipamente | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Material carcasă | Din material plastic |
| Telecomandă cu cablu | Da |
| Lungime cablu | 1,2 m |
| Lungime cablu comutator la distanță | 1,8 m |
| Indicatori LED-uri | Da |
| afișaj | |
| Ecran încorporat | Nu |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | DC |
| Tensiune intrare CC | 5 V |
| Alimentare prin USB | Da |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Linux suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | RoHS |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 60 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 - 80% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 84,2 milimetri |
| Adâncime | 83,4 milimetri |
| Înălţime | 30,4 milimetri |
| Greutate | 360 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 55 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 155 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 225 milimetri |
| Greutatea pachetului | 435 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Manual | Da |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85176200 |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 328 milimetri |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 389 milimetri |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 330 milimetri |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 9,33 kilograme |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 20 buc. |
- Tip hd
- 4K Ultra HD
- Rezoluţia maximă
- 4096 x 2160 Pixel
- Ecran încorporat
- Nu
- Culoarea produsului
- Negru
- Raft pentru montat echipamente
- Nu
- Video Type portul
- DisplayPort
- Număr de calculatoare
- 2
- Tastatură de tip port
- USB
- Mouse tip de port
- USB
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





