Descoperă categoriile noastre
MSI MAGCORELIQUID P360, Răcire lichidă all-in-one, 78,73 cfm, Negru
MAG CORELIQUID P360
730,81 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
MSI MAGCORELIQUID P360, Răcire lichidă all-in-one, 78,73 cfm, Negru
MSI MAGCORELIQUID P360. Tipul: Răcire lichidă all-in-one, Flux maxim de aer: 78,73 cfm. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Amplasare potrivită | Procesor |
| Tipul | Răcire lichidă all-in-one |
| Mufe procesor suportate | LGA 1150 (Mufă H3), LGA 1150 (Mufă H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Mufă AM2, Socket AM2 +, Mufă AM3, Socket AM3+, Mufă AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Flux maxim de aer | 78,73 cfm |
| Asistență modulația impulsurilor în lățime (PWM) | Da |
| Nivel zgomot ventilator (min) | 14,3 dB |
| Nivel zgomot ventilator (max) | 34,3 dB |
| Produse Îngrijire Tatuaj | Rulment cu două rânduri de bile |
| Presiune statică ventilator | 2,39 mmH2O |
| Durata medie până la defectare a pompei (MTTF) | 100000 h |
| Durata medie până la defectare a ventilatorului (MTTF) | 70000 h |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Material | Aluminiu |
| Numărul de ventilatoare | 3 ventilator(ventilatoare) |
| Managementul energiei | |
| Consum ventilator | 1,8 W |
| Nivel consum pompă | 4,08 W |
| Curent ventilator | 0,15 A |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime radiator | 39,6 cm |
| Adâncime radiator | 2,7 cm |
| Înalțime radiator | 12 cm |
| Lungime tub | 40 cm |
| Lățime bloc răcire cu apă | 7,05 cm |
| Adâncime bloc răcire cu apă | 5,2 cm |
| Înălțime bloc răcire cu apă | 7,05 cm |
| Dimensiuni ventilator (l x A x Î) | 120 x 120 x 25 milimetri |
| Alte caracteristici | |
| Nivel zgomot | 14,3 dB |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
- Garantie
- 36 LUNI
- Amplasare potrivită
- Procesor
- Tipul
- Răcire lichidă all-in-one
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




