Descoperă categoriile noastre
Cooler Asus TUF Gaming TF120 ARGB "TUF TF120 ARGB" (include TV 1.75 lei)
TUF TF120 ARGB
124,75 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ASUS TUF Gaming TF120 ARGB Fan, Răcitor de aer, 12 cm, 250 RPM, 1900 RPM, 29 dB, 76 cfm
ASUS TUF Gaming TF120 ARGB Fan. Tipul: Răcitor de aer, Diametru ventilator: 12 cm, Viteză rotație (min): 250 RPM, Viteză rotație (max): 1900 RPM, Nivel de zgomot (viteză mare): 29 dB, Flux maxim de aer: 76 cfm. Lățime: 120 milimetri, Adâncime: 25 milimetri. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Amplasare potrivită | Carcasă calculator |
| Tipul | Răcitor de aer |
| Diametru ventilator | 12 cm |
| Viteză rotație (min) | 250 RPM |
| Viteză rotație (max) | 1900 RPM |
| Nivel de zgomot (viteză mare) | 29 dB |
| Flux maxim de aer | 76 cfm |
| Viteză ventilator (max) | 1900 RPM |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Numărul de ventilatoare | 1 ventilator(ventilatoare) |
| Număr pale ventilator | 7 |
| LED iluminare | Da |
| Culoare iluminare | Albastru, Verde, Roşu |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 120 milimetri |
| Adâncime | 25 milimetri |
| Greutate | 139 g |
| Lăţime de ambalaj | 171 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 89 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 123 milimetri |
| Greutatea pachetului | 669 g |
| Alte caracteristici | |
| Ţara de origine | China |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
- Garantie
- 24
36 - Amplasare potrivită
- Carcasă calculator
- Tipul
- Răcitor de aer
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi










