Descoperă categoriile noastre
MSI MAG CORELIQUID 240R 2x120mm ARGB FAN, "MAG CORELIQUID 240R" (include TV 3.5 lei)
MAG CORELIQUID 240R
630,04 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
MSI MAG Core Liquid 240R, Răcire lichidă all-in-one, 500 RPM, 2000 RPM, 78,73 cfm, Negru
| Amplasare potrivită | Carcasă calculator |
| Tipul | Răcire lichidă all-in-one |
| Mufe procesor suportate | LGA 1150 (Mufă H3), LGA 1150 (Mufă H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Mufă AM2, Socket AM2 +, Mufă AM3, Socket AM3+, Mufă AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Viteză rotație (min) | 500 RPM |
| Viteză rotație (max) | 2000 RPM |
| Flux minim de aer | 21,63 cfm |
| Flux maxim de aer | 78,73 cfm |
| Presiune minimă de aer | 0,23 mmH2O |
| Presiune maximă de aer | 2,39 mmH2O |
| Asistență modulația impulsurilor în lățime (PWM) | Da |
| Nivel zgomot ventilator (min) | 14,3 dB |
| Nivel zgomot ventilator (max) | 34,3 dB |
| Nivel zgomot pompă | 18 dB |
| Conector pompă | 3-pini |
| Viteză motor pompă | 4000 RPM |
| Viteză ventilator (min) | 500 RPM |
| Viteză ventilator (max) | 2000 RPM |
| Durata medie până la defectare a pompei (MTTF) | 100000 h |
| Durata medie până la defectare a ventilatorului (MTTF) | 70000 h |
| Culoarea produsului | Negru |
| Material radiator | Aluminiu |
| Numărul de ventilatoare | 2 ventilator(ventilatoare) |
| LED iluminare | Da |
| Culoare iluminare | Albastru, Verde, Roşu |
| Conector ventilator | 4-pini |
| Consum ventilator | 1,8 W |
| Nivel consum pompă | 4,08 W |
| Tensiune pompă | 12 V |
| Curent pompă | 340 mA |
| Tensiune ventilator | 12 V |
| Curent ventilator | 0,15 A |
| Lățime radiator | 27,2 cm |
| Adâncime radiator | 12 cm |
| Înalțime radiator | 3,2 cm |
| Lungime tub | 40 cm |
| Lățime bloc răcire cu apă | 5,73 cm |
| Adâncime bloc răcire cu apă | 5,23 cm |
| Înălțime bloc răcire cu apă | 1,8 cm |
| Greutate | 1,31 kilograme |
| Greutatea pachetului | 1,78 kilograme |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
- Garantie
- 36 LUNI
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




