Descoperă categoriile noastre
Msi mag coreliquid 240r v2 white cpu cooler, "mag coreliquid 240r v2 white"
MAG CORELIQUID 240R V2 WHITE
627,29 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
MSI MAG CORELIQUID 240R V2, Ventilator, 2,5 cm, 14,3 dB, 34,3 dB, 78,73 cfm, Alb
| Amplasare potrivită | Carcasă calculator |
| Tipul | Ventilator |
| Diametru ventilator | 2,5 cm |
| Mufe procesor suportate | LGA 1150 (Mufă H3), LGA 1150 (Mufă H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Mufă AM2, Socket AM2 +, Mufă AM3, Socket AM3+, Mufă AM4, Socket FM1, Socket FM2 |
| Nivel de zgomot (viteză mică) | 14,3 dB |
| Nivel de zgomot (viteză mare) | 34,3 dB |
| Flux minim de aer | 21,63 cfm |
| Flux maxim de aer | 78,73 cfm |
| Presiune minimă de aer | 0,23 mmH2O |
| Presiune maximă de aer | 2,39 mmH2O |
| Nivel zgomot pompă | 18 dB |
| Produse Îngrijire Tatuaj | Rulment cu bilă |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Viteză ventilator (min) | 500 RPM |
| Viteză ventilator (max) | 2000 RPM |
| Culoarea produsului | Alb |
| Numărul de ventilatoare | 2 ventilator(ventilatoare) |
| LED iluminare | Da |
| Culoare iluminare | Multi |
| Consum ventilator | 1,8 W |
| Nivel consum pompă | 4,08 W |
| Curent pompă | 0,34 mA |
| Curent ventilator | 0,15 A |
| Lățime | 205 milimetri |
| Adâncime | 317 milimetri |
| Înălţime | 137 milimetri |
| Greutate | 1,31 kilograme |
| Dimensiuni ventilator (l x A x Î) | 120 x 120 x 25 milimetri |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
- Garantie
- 36
36 LUNI
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




