Descoperă categoriile noastre
Console & Jocuri
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Consola PlayStation 5 + Joc PS5 God of War Ragnarok + Joc PS5 Marvel's Spider-Man: Miles Morales + PSCard 100 RON
RCP76987177NTD-GOW
4.172,87 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Consola PlayStation 5 + Joc PS5 God of War Ragnarok + Joc PS5 Marvel's Spider-Man: Miles Morales + PSCard 100 RON
PlayStation 5
Consola PS5™ dezlantuie noi posibilitati de gaming pe care nu le-ai anticipat niciodata.
Experimenteaza incarcare fulgeratoare cu un SSD ultra-rapid, imersiune mai profunda cu compatibilitate pentru feedback haptic, declansatoare adaptabile si sunet 3D, precum si o noua generatie de jocuri PlayStation® incredibile.

Viteza fulgeratoare
Profita de puterea unui CPU si a unui GPU personalizate, precum si de performanta I/O a unui SSD ultra rapid, care rescriu regulile a ceea ce poate sa faca o consola PlayStation®
SSD ultra-rapid
Maximizeaza-ti sesiunile de joc datorita timpului de incarcare aproape instantaneu pentru jocurile PS5™ instalate.
ocuri exceptionale
Lasa-te uimit de grafica incredibila si experimenteaza noile functii PS5™.
Imersiune care iti taie respiratia
Descopera o experienta mai profunda de gaming, cu suport pentru feedback haptic, declansatoare adaptive si tehnologie de sunet 3D.

Performanta I/O
Integrarea personalizata a sistemelor PS5™ le permite creatorilor de continut sa transfere date din SSD atat de rapid, incat pot dezvolta jocuri in moduri nemaivazute pana acum.
Output 8K
Consolele PS5™ suporta output 8K, asadar poti juca titlurile preferate pe un display cu rezolutie 4320p.

Ray Tracing
Bucura-te de o imersiune completa in lumi cu un nou nivel de realism, in care razele de lumina sunt redate individual, creand umbre si reflexii realiste, in jocurile PS5™ compatibile.
Gaming 4K pe TV
Joaca titlurile favorite PS5™ pe uimitoarele televizoare 4K.
Pana la 120fps cu o rata de refresh de 120Hz
Bucura-te de gameplay rapid si fluid la un numar de pana la 120 fps pentru jocurile compatibile, cu suport pentru rezolutie 4K si o rata de refresh de 120Hz.
Tehnologia HDR
Cu un televizor cu tehnologia HDR, jocurile compatibile PS5™ sunt afisate in game de culori incredibil de vibrante si naturale.
Tehnologie audio Tempest 3D
Bucura-te de o imersiune deplina in peisaje sonore in care sunetul pare ca vine din toate directiile. Mediul din jurul tau prinde viata prin castile sau boxele televizorului tau, cu tehnologia audio Tempest 3D, pentru jocurile compatibile.
Feedback Haptic
Experimenteaza feedback-ul haptic al controlerului fara fir DualSense in anumite jocuri PS5 si simte efectele actiunilor tale si fiecare impact, datorita feedback-ului sensorial dinamic.
Declansatoare adaptive
Simte actiunea cu declansatoarele adaptive imersive, cu niveluri dinamice de rezistenta ce simuleaza impactul fizic al activitatilor din joc, pentru anumite titluri PS5.
Caracteristici:
| Tip consola | Hardware |
|---|---|
| Platforma | PlayStation 5 |
| Capacitate SSD | 825 GB |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie placa video | GDDR6 |
| Procesor | x86-64-AMD Ryzen Zen 2 |
| Numar nuclee | 8 |
| Placa grafica | AMD Radeon RDNA 2-based graphics engine |
| Audio | Tempest 3D AudioTech |
| Alimentare | La retea |
| Joc inclus | Da |
| Jocuri | God of War Ragnarok Marvel`s Spider-Man: Miles Morales |
| Bluetooth | V5.1 |
|---|---|
| Retea | 10/100/1000 Mbps |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | 1 x HDMI Output 1 x USB Type-A (Hi-Speed USB) 2 x USB Type-A(Super-Speed USB 10Gbps) 1 x USB Type-C |
| Accesorii | 1x Cablu HDMI 1x Cablu USB 1x Cablu alimentare AC 1x Controller Wireless DualSense 1x God of War Ragnarok 1x Marvel`s Spider-Man: Miles Morales Card 100 RON |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Greutate | 4.5 |
| Dimensiuni (mm) | 260 x 104 x 390 mm |
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








