Descoperă categoriile noastre
Casti audio
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
EPOS | SENNHEISER ADAPT 165T USB II. Tipul de produs: Căști. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Utilizare recomandată: Birou/Call center. Frecvenţa castilor: 20 - 20000 Hz. Lungime cablu: 2,317 m. Greutate: 145 g. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Tipul de produs | Căști |
| Tip de utilizare/purtare | Bandă de fixare pe cap |
| Utilizare recomandată | Birou/Call center |
| Tip de căști | Stereofonic |
| Culoarea produsului | Negru |
| Taste de operare | Multi-key, Mute, Volum+, Volume - |
| Control volum | Buton |
| Tip unitate de control | Unitate control intrare |
| Lungime cablu | 2,317 m |
| Cablu color | Negru |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu |
| Conector 3,5 mm | Da |
| Conectivitate USB | Da |
| Conector USB | USB Tip-A |
| Căşti | |
| Cuplare la ureche | Supraaural |
| Frecvenţa castilor | 20 - 20000 Hz |
| Tip magnet | Neodim |
| Tip driver | Dinamice |
| THD, distorsiune armonică totală | 55% |
| Microfon | |
| Tip microfon | Microfon tip boom |
| Frecvenţa Microphone | 100 - 8000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | Da |
| Microfon silenţios | Da |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | -20 - 70 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 70 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 160 milimetri |
| Adâncime | 58 milimetri |
| Înălţime | 194 milimetri |
| Greutate | 145 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 195 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 160 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 60 milimetri |
| Greutatea pachetului | 188 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Cantitatea | 1 |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85183000 |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 460 milimetri |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 543 milimetri |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 407 milimetri |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 40 buc. |
- Utilizare recomandată
- Birou/Call center
- Tipul de produs
- Căști
- Tehnologia de conectare
- Prin cablu
- Culoarea produsului
- Negru
- Tip de utilizare/purtare
- Bandă de fixare pe cap
- Cuplare la ureche
- Supraaural
- Tip microfon
- Microfon tip boom
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




